Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nic mnie w tym #koronawirus nie #!$%@? tak bardzo, jak ten brak smaku.
Ogólnie ogarniam, że coś jest słodkie albo gorzkie, ale tylko tyle, nie potrafię wyczuć "szczegółowego smaku" kawa jest tak samo gorzka jak mocniejsza herbata i aktualnie smakują tak samo xD
Zapachy jako tako jeszcze rozróżniam, ale też powoli daje się we znaki, że delikatnych nie wyłapuje. ()

#gownowpis #pdk #zalesie #covid19
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thomekh: mieć miałem, ale praktycznie zawsze katar wtedy był, albo zatoki. Nawet jeśli, to po kroplach/wodzie częściowo wracał smak
Teraz chociażbym na chuyu stawał, to nic nie pomaga xD jedynie ogarniam czy coś jest słodkie/gorzkie/kwaśne xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jablkawmasle: a dzięki dzięki
W sumie, to u mnie, wyglądało to jak #!$%@? przeziębienie. Dwa dni tak mnie trzymało, że myślałem, że przybędą z nieba na głos naszych modlitw. Dzisiaj się obudziłem jakby nigdy nic, bez żadnych objawów, zdrowiutki. Nawet kaszelku niet xD
Tylko że teraz się właśnie z tym smakiem i węchem zaczyna, ale mam nadzieję, że puści szybko
@shiningsky: kurde turbo dziwny ten "przebieg" ;_; . A jak z oddychaniem u Ciebie? - bo strasza, ze to ma wplyw na pluca, ze wydolnosc jest potem mniejsza - teoretycznie mozna przebolecte pare dni bez smaku, ale jak mam miec potem pluca #!$%@? i juz nigdy sobie nie pobiegac to generalnie slabe w #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jablkawmasle: Z oddychaniem nie ma praktycznie żadnych problemów, ale zauważyłem, że przy wysiłku mam lekko świszczący oddech.
Coś więcej ciężko mi napisać, bo jestem z grupy raczej aktywnych fizycznie (3x w tygodniu po 10-13km bieganie), więc skutki dopiero na bieganiu będę widział xD
Ale i tak, pod koniec roku raczej na RTG się muszę wybrać, żeby skontrolować czy wszystko ok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Juliaxo: o tym mówię, że "ogólny" smak jako taki się czuje, ale nic poza tym. wiem, że coś jest pikantne, albo gorzkie, ale np. smaku kawy w kawie za #!$%@? nie mogę wyczuć. jedynie goryczkę i lekką kwasowość xD
Jak gadałem z doktorem, to mówił, że jest możliwość, że się pogłębi i nawet na kilka tygodni całkowicie smak stracę xD
@shiningsky: tzn.. ja to od chłopaka raczej złapałam, ale.. on się czuje dobrze xD ja siedzę w domu, wiec luźno. ktoś u niego w pracy nie miał węchu, wrócił do domu i mi to powiedział, no i dwa dni później zaczęło się dziać dziwnie ze mna. A masz jeszcze jakieś inne objawy? xD bo ja mega zle się czułam na początku, głowa bolała, gorączka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Juliaxo: na początku to ból gardła, potem gorączka przez dwa dni, zajebisty ból głowy i mięśni, światłowstręt, nawet jak gorączka zeszła to mnie poty zaczęły zalewać xD no i najdziwniejsze ze wszystkich, to #!$%@? ból włosów(?). Ogólnie, jak dotykałem włosów na głowie, albo jak mi spodnie ocierały o włosy na nogach, to myślałem że #!$%@? dostane, bo normalnie czułem, jak mnie bolą XD
Jak mi to przeszło (po niecałych trzech dniach),