Wpis z mikrobloga

@DAISY128: problem polega na tym, że wahadło zostało za bardzo przesunięte w prawo, A wahadło ma to do siebie, że wraca. Tylko ono tym razem nie zatrzyma się pośrodku. Jesteś świadomy co chcą osiągnąć organizatorzy protestów. Jednak bardziej jestem wkurzony na to co robi rząd i jeśli liberalizacja tego prawa ma mi pomóc go obalić, to jest to cena jaką jestem w stanie zapłacić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miała być obrona kompromisu, a tu... jednym z postulatów jest aborcja na życzenie... Strajkujący już wiedzą, że właśnie zostali wykorzystani?

@DAISY128: nie zostałem wykorzystany. Jestem za aborcją na życzenie.

Miała być obrona kompromisu, a tu... jednym z postulatów jest aborcja na życzenie


@DAISY128: Nie, nie miała XD Kompromisów nie broni się, kiedy są brutalnie atakowane. To zaprzecza idei kompromisu.
Niech się walą na ryj. Jeszcze chadom będę sponsorował ruchańsko.
I in vitro też powinno być dotowane, a nie w pełni sponsorowane.
@bn1776: Trochę kojarzy mi się to z logiką wyborców konfederacji. Wiem, że część postulatów wydaje się absurdalna, ale przecież na pewno jak przyjdzie co do czego to będą realizować te sensowne, a te pozostałe to takie gadanie ... przecież do tego się nie posuną. A potem się okazuje, że jednak wcale nie walczą o te niskie podatki.
pomijając czy się zgadzam czy nie - powodzenia w szukaniu grupy z którymi w 100% się zgadzasz xD. Długiego życia życzę bo może go nie starczyc


@Yjyh: Problem tu jest taki, że nagle sobie rozszerzają swoje żądania choć protesty były w związku ze zmianą zapisu który większości do tego czasu pasował.
Jeszcze chwilę potrwa ten protest a pewnie i partię sobie założą która poleci tak mocno w lewo, że znów, w
@Anjinsan87 czyli powinni zrealizować wszystkie postulaty tak jak mają zapisane?
No to tak właśnie robi obecnie PiS, Kaczyński sobie coś zadecydował i dzięki temu, że niemal cała władza jest jego to wprowadza wszystko co chce. Pamiętasz wiosenne głosowania kiedy poprawki pisu przepychali grupowo, natomiast wszystko co pochodziło z opozycji byli odrzucane jednogłośnie niemal?

W ostatnich wyborach duda miał 51% głosów, a to oznacza, że należy iść drogą kompromisu bo społeczeństwo jest bardzo
Nie wydaje się to bardziej opłacalne, by zafundować nawet najbardziej rozwiązłym kobietom antykoncepcję/sterylizację, której koszt w najlepszym wypadku nie przekroczy 100 zł miesięcznie/ kilka stówek jednorazowo, niż fundowanie patolom z 7-10 dzieciaków wszelkich przywilejów jak 500+, pomoc socjalna itd. za Nasze ciężko zarobione pieniądze?
Ja osobiście należę do grupy społecznej która od Państwa nie dostaje nic - jestem po 30, uczciwie pracuję, zarabiam nieźle, jestem po rozwodzie, mam córkę. Podsumowując -> wolę
@chigcht: A więc po kolei

utrzymania standardów opieki okołoporodowej


Bardzo ogólne stwierdzenie, opieka okołoporodowa raczej nie cierpi bardziej niż dosłownie każda gałąź opieki medycznej w tym kraju

dostępu do nowoczesnej darmowej antykoncepcji i zabiegów sterylizacji.


Mamy już taką, nazywa się NIE RUCHANIE SIĘ przez kilka dni w miesiącu a jak już to z gumą na fajurze. A jak jednak się nie uda tego trudnego obowiązku spełnić to pozostaje pigułka po. Jak
@AvantaR: to nie żądaj darmowej, bo do obsługi darmowej potrzeba jeszcze zapłacić kolejne pieniądze do obsługi, więc zrób sobie zrzutkę z margot i podzielcie łupy, proszę bardzo


@DomPerignon: Dobra kucu, wiemy, że się wkurzasz, bo po prostu nie będą Ci potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)