Wpis z mikrobloga

@AvantaR: #!$%@? wiesz, a i "#!$%@?" :) - ładnie tak rozmawiać? Bo mnie to smuci, jaką dewastację debaty publicznej lewica wprowadza powszechnie do mowy...


@DomPerignon: Debatę publiczną? Nie przypominam sobie debaty publicznej na temat tego co Twoi bohaterowie z Konfederacji razem z PiSem #!$%@?ą.
@AvantaR: oczywiście nie przeczytałeś wyniku TK, nie było cię ostatnie kilka lat, kiedy Konfederacja o tym mówiła, nie było się w akcji "OTUA", TK wyprodukował wyrok, który jest zgodny z kodowską konstytucją, czego nie rozumiesz? Wydali wyrok zgodny z ustawą zasadnicza, mieli zmienić wyrok, niezgodny z punktami konstytucji? Tzn. mieli wydać wyrok niezgodny i wtedy całe ustawodastwo #!$%@?ć w kosmos, bo nic się nie liczy, nie ma prawa? Wytłumacz mi punkt
@deathfenix: czasem mam wrażenie, że właśnie nikt tego nie rozumie! Zniknął jeden zapis, a teraz (choć naród się na to wściekł i słusznie) pojawia się banda porąbanych ludzi, z żądaniami nie wiadomo czego. W ten sposób nic nie ugramy my jako naród. Raczej stracimy...
w każdym cywilizowanym kraju antykoncepcja jest za darmo


@k8lin: Naprawdę? Gdzie tak jest? W Niemczech dostanę darmowe prezerwatywy? Pytam się całkiem poważnie, zastanawia mnie to. Ja sam uważam, że to moja sprawa i nikt nie powinien mi tego fundować, podobnie jak papier toaletowy i mydło kupuję sam, ale może są naprawdę tak opiekuńcze państwa...