Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirabelki i Mireczki!

Przybywamy do Was z nowością. #pizza pojawiła się na naszych skarpetkach i właśnie min. taki model możecie sobie wybrać w wygranym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Pośród plusujących ten wpis wylosujemy za pomocą #mirkolos użytkownika, który zrobi darmowe zakupy o wartości 100 PLN w naszym sklepie, losowanie odbędzie się jutro koło 15:00, zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału.
- W naszym sklepie dodajemy także kod rabatowy -20% na hasło „mirkopizza”, który będzie działał do piątku włącznie, tj. do 6.11.2020, 23:59 :D

W tych trudnych czasach, korzystając z atencji, chcielibyśmy Wam życzyć zdrowia i względnego spokoju. Jak macie ochotę pogadać o skarpetkach lub czymkolwiek innym, jesteśmy. Trzymajcie się.

Wasze kolorowe skarpetki w pudełkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox #prezent  #modameska  #modadamska #noszekolorowe
Sox-in-the-Box - Witajcie Mirabelki i Mireczki! 

Przybywamy do Was z nowością. #pi...

źródło: comment_1604314852APz9ez8qOnQImUeRpQ3UpF.jpg

Pobierz
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sox-in-the-Box: Ja bym napisał jak fajne macie skarpetki ale ich nie mam bo jestem biedakiem cebulakiem i będzie to kolejne rozdajo w którym wygram kolejną porażkę do kolekcji moich porażek życiowych ehhhh
@Sox-in-the-Box: W sumie, taki pomysł fajny mam. Powinniście dorzucać przepis na pizzę do tych skarpetek XD

A skarpetki pewnie dam dziewczynie, bo w jakimś szale zamówiłem 50 par z aliexpress XD
@Sox-in-the-Box: Zaraz się okażę, że znowu wpadnę w jakiś szał zakupowy i u was zamówię wincyj skarpetkuf ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, ze nie beda sie niczym roznic... od chińskich skarpetek dostanę nowotworu? XD

A tak serio, bedzie przepis na pizze w skarpetkach czy nie? :(
@Reezu: my robimy tak: ciasto: 2 szklanki mąki, jedno opakowanie suszonych drożdży, 4 łyżki oliwy i szczypta soli. Wszystko wymieszać i dodać wody letniej około pół szklanki. Dać wyrosnąć na tyle na ile głód pozwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciasto po rozwałkowaniu posmarować oliwą, pod spód papier do pieczenia, a dopiero na oliwę dajemy sos. Sos: Puszka pomidorów całych (wkręciłem sobie, że lepiej smakują od krojonych), oregano