Aktywne Wpisy

cocojambo210 +50
Sagittus +44
#eurowizja Nadal uważam, że na obecną chwilę tylko Nocny Kochanek albo bracia Figo Fagot mają szansę na wygraną w finale. Ewentualnie jakaś kolaboracja rodzaj Nocny Figo albo Kochanek Fagot.





#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #ubezpieczenie
Napisac odwolanie i tyle.
W aso wymienia felge na nowa- oni nie bawia sie w naprawy.
Odwolasz sie i zaklepia.
A tak z ciekawosci- jaka firma likwiduje szkode?
Komentarz usunięty przez autora