Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
275 907,93 - 1,70 - 10,00 - 1,95 = 275 894,28

Skoro nie ma gdzie startować, to można sobie przynajmniej zrobić sprawdzian na 10 km - czyli 25 okrążeń na bieżni na stadionie, więc dystans na pewno dobrze zmierzony (jak widać GPS pomylił się o prawie 200 metrów). W sumie wyszła z tego życiówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego rozgrzewka i rozbieganie.

Miałem jeszcze w planach lecieć za tydzień Kaliską Setkę, ale oczywiście odwołana. Nie pozostaje mi nic innego jak zakończyć ten sezon i zrobić roztrenowanie. Będzie przynajmniej 2 tygodnie bez żadnego biegania. Co ja zrobię z tym wolnym czasem?

To był mój rekordowy sezon pod względem kilometrażu, nabiegałem 3100 km i ponad 57 000 metrów przewyższeń, także przyda się teraz trochę odpoczynku i regeneracji. Od grudnia biorę się z powrotem do roboty.

#sztafeta #bieganie

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Rain_Dog - 275 907,93 - 1,70 - 10,00 - 1,95 = 275 894,28

Skoro nie ma gdzie starto...

źródło: comment_1605212880eYeucWrgg6AnOqNJBxHXXV.jpg

Pobierz
  • 6
@sztajnes: Dzięki! Biegam od 2013 roku, także już trochę. Polecam biegać wg jakiegoś planu i robić urozmaicone treningi, wtedy progres bedzie szybszy. A najlepiej biegać z jakąś grupą, większa motywacja i regularność, u mnie to było kluczowe.
@Rain_Dog: Czy są jakieś strony internetowe, skąd mógłbym zaczerpnąć trochę wiedzy na temat tego planu treningowego, o którym piszesz? Na razie staram się regularnie codziennie, albo przynajmniej co 2 dni biegać 5 km. Nie zawsze się udaje, bo mam jeszcze inne treningi, ale staram się jak mogę żeby przynajmniej co drugi dzień przebiec 5 km.
@sztajnes: Do wyboru do koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://treningbiegacza.pl/kategoria/plany-treningowe albo https://bieganie.pl/?cat=19 i wiele innych. Mnóstwo planów na różne dystanse i poziomy zaawansowania. Trzeba się zastanowić czy celujesz raczej w krótsze dystanse, czyli 5 albo 10km czy raczej półmaraton i maraton i dobrać sobie odpowiedni plan do swojego poziomu zaawansowania. No i generalnie bieganie codziennie na dłuższą metę nie jest korzystne, zwłaszcza jak biegasz więcej, trzeba mieć