Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: @dorszcz: niby tak ale kto otworzyl to zdjecie zeby pogapic sie na ich krocze?
a kto nie moze ogladac wyscigow w telewizji bo co chwila pokazuja 4 meskie dupy w rajtach od tylu?
wolalbys jezdzic za dziewczyna czy za swoim kumplem?

bardzo trudne pytania

i nie chodzi o spermienie do nich w komentarzach
bardzo trudne pytania


@farara trywialne wręcz

niby tak ale kto otworzyl to zdjecie zeby pogapic sie na ich krocze?

Ja otworzyłem bo kojarzę od dłuższego czasu panią pierwszą z prawej. Głównie dzięki jej 'przemianie' i napieprzanu twardo na treningach które pokazuje na IG. ¯\_(ツ)_/¯

a kto nie moze ogladac wyscigow w telewizji bo co chwila pokazuja 4 meskie dupy w rajtach od tylu?

Pewnie ktoś z ostrym kompleksem męskości

wolalbys jezdzic za
@dorszcz: krwa typie ja mam kanal na yt gdzie sa glownie gole baby i bicie ich w morde XD tylko takie zbieram. zabijanie golych kolesi w horrorach mnie nie interesuje. czy to znaczy ze bronie kobiet?
pilka z babami jest swietna, w pilke sie gra a nie sie ja oglada. ogladanie meczy to jak ogladanie jak ktos gra w gry. kompletnie niepasjonujace, co mi da to ze pilkarz czy kolarz mi
„In 2009, out on a recovery spin at a training camp with my swimming club (yes, I used to be a swimmer) in Lanzarote. That was the year I started triathlons. I did tris for a year, then decided to focus on running, and now here I am in 2018, a cyclist!”

Triatlonistka daje radę na zawodach kolarskich, SZOKUJĄCE!