Wpis z mikrobloga

potrzebuje jakiegoś smartbanda/opaski, która będzię łączyć się z aplikacji stravy w telefonie i przekazywać pomiar tętna. Jest coś godnego polecenia?

Chce uskutecznić styl bieganie z telefonem + apka strava + jakiś sensor, który będzie przesylał dodatkowe informacje bezpośrednio do apki stravy.

Dużo rozkminiałem na temat zegarków sportowych (np. Garmin forerunner) i innych smartwachy, ale doszedłem do wniosku, że i tak telefon będzie ze mną w kieszeni (spotify, pyknąć fotę, kontakt). Po za tym chciałbym takie ustrojstwo nosić cały czas. Nie chce też bawić się w synchronizacjie i innego rodzaju rozwiązania, chciałbmy żeby apka staravy od razu uploadowała cały trening.

Myślałem, o garmin vivosmart 4, ale nie jestem pewny czy da sie go w ten sposób sparować.

#bieganie #trening #smartwatch #smartband #garmin
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzordzan: długa Biegasz?
Bo ja po polroku stwierdziłem że lepszy jest zegarek niż telefon.
Przykład weź zatrzymaj czas w telefonie jak masz spocone paluchy albo rękawiczki.
Jak poważnie myślisz o tętnie to tylko pas hr.
Na zegarku Tętno potrafili mi strzelać do 200 na pasie ledwo przekracza 180
@Sl_w_k_1: mam włączoną funkcje autopauzy; sam stopuje gdy się zatrzymam. Więlką niewiadomą dla mnie w zegarkach jest ich wygoda, chciałbym to nosić cały czas, ale nie wiem na ile taka "busola" będzie wygodna :/. Jaki posiadasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzordzan: najtańszy f35.
Jest najmniejszy z dostępnych. Łączy się z pasem hr.
W biegu wytrzymuje 6h normalnie koło tygodnia.
Jak trenujesz systematycznie to nie wyobrażam sobie telefonu.