Wpis z mikrobloga

Miałem kupić oczyszczacz #klatra, bo wygrywa w największym polskim rankingu oczyszczaczy ranking-oczyszczaczy.pl. Przejrzałem cały i nie znalazłem xiaomi H3, w ogóle xiaomi brak. Potem zobaczyłem ten komentarz i już wiem dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy niezależni a to kosztuje, xiaomi nie chce płacić (bo jest dobre, to nie płaci bo po co xD) i w sumie wygrałby ranking więc elo. Dlatego UKRYLIŚMY produkty xiomi w rankingu XD
Pewnie klatra która jest w top 1 zapłaciła najwięcej.

#oczyszczaczpowietrza #smog #xiaomi #oszukujo
WujekRada - Miałem kupić oczyszczacz #klatra, bo wygrywa w największym polskim rankin...

źródło: comment_1606088552ldE5Bt4NLCN5nNnPWCDeAs.jpg

Pobierz
  • 10
Hej,
przytoczony komentarz i ranking to moja sprawka, więc się odniosę.

Prowadzenie biznesu wymaga czasami trudnych decyzji. I takie podejmuję. Ale myślę, że jestem fair pisząc otwarcie jak jest. Nie bierzemy pieniędzy za pozycje, co widać po każdej aktualizacji cen, że te się zmieniają zależnie od cen produktów. Bierzemy pieniądze od sklepów, które kupują od nas przekierowania. Żadna recenzja nie jest sponsorowana. Myślę, że to dobry deal dla użytkowników. Wystarczający dla nas.
@uszaty1234: oczyszczacze Xiaomi w Polsce mają 3 oficjalnych dystrybutorów i kilkudziesięciu mniej oficjalnych. Każdy może wziąć i kupić sobie 10, 100, 200 sztuk sprzętu i go sprzedawać. Rozmawiałem z dwoma oficjalnymi dystrybutorami, ale nie wszedłem w żaden deal, bo i tak sprzęt sprzeda się tam, gdzie jest najtaniej z pominięciem oficjalnych źródeł.
Używam tę Klartę Forste 3 od paru dni i mogę polecić. Ma restrykcyjne normy w trybie automatycznym. W sypialni 12m2 w ciągu nocy zbija PM 2.5 do zera na najniższym biegu nie przeszkadzającym w spaniu. Fajne jest to że włączasz i zapominasz.
W xiaomi żeby działał sensownie to trzeba się bawić ustawieniami.