Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam przestałam sobie radzić dlatego odważyłam się na wizytę u psychiatry i od 10 dni jadę na lekach, pierwsze 6 dni to był horror, 7 dnia lepiej, potem kolejne dwa dni horror, a dziś czuję się znów trochę lepiej, na tyle, że mogę trochę racjonalniej spojrzeć na swoje życie - ale dalej cały dzień zmarnowałam. mam nadzieję, że muszę być tylko cierpliwa I niedługo będzie łatwiej
@ilieeasily: to powodzenia ja mam psychoterapie od ponad połtora roku(ale terapeutka robi sobie przerwe, bo musi się opiekować dziećmi przez COVID bo przedszkola zamknięte i przerywamy na parę miesięcy niestety) i leki tak ok 8 miesięcy. Coś tam pomaga.
@JakTamCoTam przykro mi, że musisz przerwać terapię, rozumiem, że nie chcesz w tym czasie poszukać kogoś innego, a może powinieneś zapytać czy nie chciałaby np. prowadzić przez ten czas terapii online na jakiejś wideorozmowie?
@ilieeasily: my i tak już prowadzimy online niestety przez COVID oraz przez to, że straciłem pracę i wróciłem do domu rodziców (tutaj mówienie rodzicom, że mam psychoterapie i że chce prywatności jest mega trudne). Na szczęście terapeutka powiedziała, że to tylko częściowe i że tak w styczniu/lutym pewnie wrócimy, ale teraz ma taki trudny okres, bo przedszkolanki są na tych kwarantannach ciagle i nie ma innej możliwości, więc przerywa ze wszystkimi