Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@comfyStefan: To teraz trollu sprawdź, od którego roku życia robi się badania mammograficzne. A jakie badania piersi przeprowadza się w młodym wieku (podpowiem USG). Witaj na czarnej liście, nie będę tolerowała osób, które przeczą zaleceniom urologów i zniechęcają mężczyzn do aktywnego dbania o swoje zdrowie.
Usunę też twoje komentarze. Unikam tego i nigdy tego nie robię, ale tak parszywego nabijania się i trollowania nie akceptuję. Zostawiam screeny, żeby pamiętać o tym,
@Fidel1: @KRISSVector: @2-Fenyloetyloamina:
Jeśli mogę coś zauważyć - zgnoiliście @comfyStefan a on mówi o czymś co się czasami pomija - jądra są różnej budowy, różnego położenia, czasami jest trudno sobie cokolwiek wymacać, dlatego warto się wybrać do specjalisty by wiedzieć więcej. I tu się pojawia problem, bo jak parę lat temu próbowałem się dostać do specjalisty w celach profilaktycznych to okazało się, że trzeba mieć na to skierowanie albo
@push3k-pro:

jądra są różnej budowy, różnego położenia, czasami jest trudno sobie cokolwiek wymacać


Co Ci przeszkadza w sprawdzeniu ich faktury? piersi też są różnej budowy i różnego położenia, a mimo to samobadanie jest pierwszym krokiem.

dlatego warto się wybrać do specjalisty by wiedzieć więcej


Tak, ale podstawą jest samobadanie raz w miesiącu, a nie ciągłe wizyty u urologa. Czytałeś, co on wypisywał? RTG, markery nowotworowe, szereg całych badań i wycieczka od
@KRISSVector:

Co Ci przeszkadza w sprawdzeniu ich faktury?

Kształt, wielkość, położenie, nie oczywistość faktury. Musiałem pójść parę lat temu, bo miałem wątpliwości, oczywiście szybko się okazało, że się badałem źle i zgaduję, że nie jestem taki jedyny.

Poza tym przypominam, że również lekarz rodzinny może przeprowadzić palpacyjne badanie jąder.

No właśnie uja zrobi xD

Absurdem jest szukanie wymówek i wypisywanie bzdur na temat badań.

Jakich wymówek? Czy ja piszę, żeby nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@push3k-pro:

Jeśli mogę coś zauważyć - zgnoiliście @comfyStefan a on mówi o czymś co się czasami pomija - jądra są różnej budowy, różnego położenia, czasami jest trudno sobie cokolwiek wymacać, dlatego warto się wybrać do specjalisty by wiedzieć więcej.

Tylko on nic takiego nie twierdził, on twierdził że nie warto regularnie samemu sobie badać jąder, bo co roku robi się badania.

I tu się pojawia problem, bo jak parę lat temu