Wpis z mikrobloga

Dzisiaj umarła moja mama. Jedyna osoba, która była w moim życiu od chwili moich narodzin, po dziś. Zostałem sam w mieszkaniu, jako jedynak bez własnej rodziny. Już nigdy nie zobaczę jej uśmiechniętej, nigdy nie poradzę się w żadnej kwestii, ani po prostu nie pogadam przy obiedzie.
Wszyscy, którzy ją znają mówili o niej złota dusza i gwarantuję, że taka była.

Na pewno to głupi pomysł, ale nie mam komu się wyżalić, więc postanowiłem napisać coś tutaj, aby choć trochę ulżyć cierpieniu...
Mimo tego, że w przeciwieństwie do mojej mamy, nie nie jestem religijny, a Wy jej nie znaliście, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś wierzący z #mirkomodlitwa , kto pomodli się za nią.
Przepraszam tych, którzy uznają, że post na mirko nie jest ot takich rzeczy, ale po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.
#gorzkiezale #zalesie
  • 183
@r3v: Mam kilkuletniego synka, wspólnie z żoną zgodziliśmy się, że tyle nam wystarczy. Ale coraz częściej ogarnia mnie uczucie, że kiedyś ten gość zostanie sam, gdy nas zabraknie, że będzie jak u Ciebie - zostanie sam, w pustym domu. To zmusza do myślenia, że może moje egoistyczne przesłanki aby pozostać przy jednym dziecku będą kiedyś krzywdzące dla najważniejszej osoby w moim życiu. Trzymaj się cumplu.
Dzisiaj umarła moja mama.


@r3v: Moja umarła trzy lata temu. Przykro mi ale niestety taka jet naturalna kolej rzeczy. Trzymaj się i idź do przodu. Przed nami ciągle jest jeszcze przyszłość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r3v: przykro mi i wiem co czujesz Mirek, lekko pol roku temu zmarl moj brat, najblizsza mi osoba, musisz byc silny, ale pogodzic sie ze zycie juz nigdy nie bedzie takie samo. Trzymaj sie tam!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r3v: trzymaj się Mirku, 3 lata temu miałem to samo, sam jestem teraz bez rodziny, zmieniłem miasto. Powiem Ci tylko, że za jakis czas będzie lepiej. I tak wszyscy jesteśmy sami na tym świecie, niektórym się tylko wydaje że nie.
@r3v Trzymaj sie Mirku. Mimo wszystko staraj sie byc wdzieczny za to ze miales Kochajaca mame przy sobie tak dlugo. Niech ta wdziecznosc daje Ci sile, abys zyl tak, aby mama byla z Ciebie dumna, a jej usmiech za ktorym tesknisz zyl w Tobie codziennie