Wpis z mikrobloga

Witajcie. Od kwietnia codziennie myśli samobójcze, utrata pracy, dziewczyny po 6 latach, prawa jazdy, wypadek motocyklem, picie, ćpanie. Wszystko się #!$%@?ło. Mega depresja. Leki średnio pomagają.

Mam 2 opcje samobójstwo lub mam ochotę kupić bilet w jedną stronę w #!$%@? daleko. Z YouTube spodobał mi się Meksyk i Albania, tylko tam ciężko pewnie z jaką kolwiek pracą.

Mam 20k PLN oszczędności i albo wyjadę gdzieś bardzo daleko albo samobójstwo.

Pomóżcie doradzcie coś. 26 lat.

#depresja #nerwica #psychologia #psychiatria #psychoterapia #samobojstwo #samobojstwo #podroze

Co robić!

  • Samobójstwo 16.1% (304)
  • Wyjechać bardzo daleko 83.9% (1590)

Oddanych głosów: 1894

  • 98
@RudyKot2017: USA lepiej zalicz, drogie życie ale w obrębie jednego kraju masz 3/4 różne klimaty, 3/4 różne krajobrazy, różnych ludzi wszystkich ras, różne społeczności, nikt nikogo nie ocenia, mnóstwo dziwaków i odszczepieńców. Waha tania jak woda mineralna. Taniego campera wynajmiesz za 500 usd na miesiąc i robisz sobie 5000km tripa od NY do Californi. Albo na stopa, bo z tym tez w USA nie ma problemu. Jak ci się spodoba to
Albania


@RudyKot2017: tam to szybko podejmiesz decyzję o hero xD jedź w miłe i ciepłe miejsce, południowe Włochy, Chorwacja, może Słowenia, a jeśli masz hajsy to uderzaj na Azję, Filipiny są super lajtowe i miłe do życia

Po co się zabijać? Zacznij życie od zera i tyle.