Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie metro exodus, co tu dużo mówić, długo szukałem gry w podobnym postradzieckim klimacie po ograniu singularity. Gra spełniła moje oczekiwania, pomyśleć, że tyle szukania a ona leżała sobie w sklepie na promocji i się śmiała.W czasie kiedy wszyscy #!$%@?ą się na redów i #cyberpunk2077 ja zaczynam przygodę z days gone, i zapowiada się świetnie. Cyberpunk poczeka do wakacji, będzie tańszy w zakupie i dopracowany, więc nie rozumiem ludzi kupujących preordery, bo za cenę jednej gry mogą ograć 3 a nawet 4 dobrze zrobione, dopracowane tytuły. Tak wiem, Janusz ze mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#daysgone #metroexodus #ps4 #gry
  • 11
@Aquamen ja tak samo ale bardziej chodzi mi o celowanie konkretnie w Metro jak dla mnie jest lekko spieprzone i ciężko się celuje, chyba że tylko ja mam takie odczucie. Np. w bf5 czy inne strzelanki nie miałem problemu a w Metro nie mogłem wyczuć tego celowania
@WojowniczyKamil:. Może faktycznie jest nieco inne, jednak wydaje mi się, że to celowy zabieg, w bf1 i codach gracz wciela się w postać żołnierza wyposażonego w dobry sprzęt, tu natomiast strzelamy z 20stoletniej broni zleżałej przez ten czas w metrze.Pojazd którym poruszamy się jeździ jakby miał się zaraz rozlecieć i to jest mega moim zdaniem. Dodaje dużo realizmu i klimatu.