Wpis z mikrobloga

Arhn.eu po recenzji cp2077, dużo prawdy. Wiele też mozna odnieść do wykopu i tego co sie dzieję w Internecie. Ogólnie o społeczności w Internecie i o tym jak jest dzika. Taka prawda

Ciąg dalszy niżej, bo wrzucam z tel.

#cyberpunk2077 #cdprojektred #gry #arhneu #youtube #lgbt #bekazprawakow #bekazpodludzi #recenzja #cp2077 #pcmasterrace #ps4 #xboxone
Pobierz
źródło: comment_1607783006wbe6R2ktBu8cN33asa6MFE.jpg
  • 64
@Ancymoon1 A potem wchodzi profesjonalna recenzentka z ogromnego Gamespotu i nie rozumie totalnie Cyberpunka i co ma oceniać, bo nie zna się na grach RPG... To ja już wolę poczytać rzetelny post na Reddicie, gdy widać po słowach OPa, że musi mieć jakieś pojęcie o gamedevie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ancymoon1: pluję w ryj wszystkim ludziom, którzy przy okazji gier poruszają ideowo-polityuczne wątki. mogę grać czarnym tranzystorem, co to za różnica. niech gra będzie po prostu dobra.
@Trollwykopowy: gry stają się takim samym medium jak filmy i książki. Dziwi cie to, że tak samo jak i one sięgają po cięższe tematy i zagadnienia? To już nie jest tylko skakanie po platformach i zbieranie grzybków. A to sprawia, że i tu
@Ancymoon1: Największy problem jaki mam z CP na bazowych konsolach jest to, że dziwnym trafem nie było recenzji tych wersji przed premierą gry (a na PC owszem). Sorry ale to co odwalili Redzi to zwykły scam.

I nie, to nie jest jeden z wielu przypadków, kiedy gra bazowych konsolach była tak źle zoptymalizowana i pełna bugów, że aż niegrywalna. Takie gry można policzyć na palcach jednej ręki: AC: Unity, Control pewnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ancymoon1: stara konsola stara konsole ale skoro redzi zarzekali się że chodzi to dobrze nawet na prawie dziesięcioletniej konsoli to powinni się z tego wywiązać. Techland moim zdaniem podszedł do tego z większym rigczem jak się zorientowali że pierwszy dying light jednak nie da rady na x360 i PS3 i kompletnie się wycofali zamiast obiecywać gruszki na wierzbie. Wymagania na pc mówią same za siebie zresztą, to już bardziej gra na
@slozubn no to prawda. Ale to firma. Jak zareagował by rynek i gracze gdyby w marcu dali news ze cp2077 tylko ma ps4 pro i w górę. Niestety, gra trafila w slaby moment generacji, stare konsole sa stare, a nowe dopiero wchodzą. Tak nie wiadomo jak w sumie. Ja sie nie moge doczekać porzucenia starych konsol. Nawet ps4 pro. Szkoda ze nie moga całkowicie tego porzucić i pójść do przodu, z drugiej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ancymoon1: z tego co wiem poki gry muszą być wydawane na kazde PS4 gdzie na pro mogą być dodatkowe ficzery pokroju lepszej grafiki, więcej npc itd, chyba że Sony zacznie pod koniec stopniowo wyłączać bazowa czwórkę czyt. FAT i slim zostawiając na sam koniec pro.

No i mam wrażenie że przez koronę ostatnia generacja trochę dłużej pożyje bo jednak nawet jak na polskie realia ponad 2k za nową konsolę to sporo.
@slozubn źle patrzysz. 2k to duzo? Słuchaj ludzie kupują telefony po 3-4k co 2 lata. Bierzesz 2400 na raty i masz 100zl miesięcznie na 2 lata. To nie jest moim zdaniem dużo. Tylko duzo graczy to 16 latki bez wlasnej kasy. Kazdy kto ma najniższą krajowa moze sobie pozwolić na konsole. Pc sa dużo drozsze bo dochodzi jeszcze np monitor ktora potrafi kosztować polowe ceny konsoli. A tv ma każdy praktycznie. Konsole=
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth wszystkich na świecie? 90 pkt na meta? Bill gates kupuje lekarzy zeby szczepic ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ancymoon1: nie o to chodzi czy wszytskich czy nie, ale twierdzenie, że duże wydawnictwa nie kupują recenzji to taki poziom zakłamania, że do reszty wypowiedzi podchodzę już ostrożnie, bo to już wyższy level abstrakcji.

Wystarczy przypomnieć Fallouta 76...