Wpis z mikrobloga

Arhn.eu po recenzji cp2077, dużo prawdy. Wiele też mozna odnieść do wykopu i tego co sie dzieję w Internecie. Ogólnie o społeczności w Internecie i o tym jak jest dzika. Taka prawda

Ciąg dalszy niżej, bo wrzucam z tel.

#cyberpunk2077 #cdprojektred #gry #arhneu #youtube #lgbt #bekazprawakow #bekazpodludzi #recenzja #cp2077 #pcmasterrace #ps4 #xboxone
Pobierz
źródło: comment_1607783006wbe6R2ktBu8cN33asa6MFE.jpg
  • 64
@znikam5 ale nikomu nie imponowalo to ze gra jest ładna, bo watek lgbt i koniec 1 na 10. W dodatku mówiono ze gra jest wtorna i rozgrywa sie nie zmieniła. Zawsze źle ¯_(ツ)_/¯
Ps4 pro daje rade, to samo bylo w rdr2, zwykłe ps4 ledwo odpalało.


@Ancymoon1: nie wiem co rozumiesz przez "zwykłą PS4", ale ja na slimie nigdy nie miałem najmniejszych problemów z RDR2.
A ludzie grają na PS4 bo developerzy wydają na te konsole tytuły, jak własnie CDPR i skoro wydają na nie tytuły to maja prawo oczekiwać, że gra będzie dobrze działać na ich sprzęcie.
Zdarzają sie błędy. Ale gra ogolnie super i ambitna


@Ancymoon1: Pytanie co jest bugiem, a co jest feature. Czy AI policji i npc-ow to bug czy tak ma byc? Czy policja pukajaca do tych samych drzwi, przez caly okres gry to bug czy tak ma byc? Czy brak jakiejkolwiek interakcji z miastem to bug?

Jak zareagował by rynek i gracze gdyby w marcu dali news ze cp2077 tylko ma ps4 pro
@Ancymoon1 Rdr2 ledwo odpalało? Przez kilkadziesiąt godzin gry na ps4 slim miałem z dwie przycinki w Saint Dennis, żadnych crashow, żadnych zawieszeń się na kilkanaście sekund
@Ancymoon1: Gość odwraca kota ogonem. To że nie ma umów w których jasno pisze "15k za 8/10 i niewspominanie o bugach" nie znaczy że recenzenci nie są opłacani tyle że pośrednio. Zabranie wczesnego dostępu do prasowej kopii to wydanie recenzji później. Wydanie recenzji później to dużo mniej wyświetleń. Dużo mniej wyświetleń to dużo mniejsza kasa. Wystawiając niską ocenę i drążąc bugi zmniejszasz prawdopodobieństwo że od tego wydawcy otrzymasz klucze przedpremierowe. No