Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #wychodzeniezprzegrywu #incel #redpill #mikrokoksy #mirkokoksy #blackpill
CZY JESTEŚ Brzydki czy ładny? - to pytanie, które zadaje sobie wielu ludzi. Przygotowałem dla mireczków kwestionariusz, który pozwala to zweryfikować.

Czy jestem brzydki, bo ludzie ciągle mi to mówią?
Nie, niebezpieczeństwo polega na tym, że kiedy usłyszysz to wystarczająca ilość razy zaczniesz wierzyć, że to może być prawda.

Czy jestem brzydki, ponieważ nigdy nie byłem w związku?
Nie, nie jesteś singlem, ponieważ jesteś brzydki, a bycie w związku nie sprawia, że jesteś przystojny.

Czy jestem brzydki, ponieważ ciągle się nad tym zastanawiam?
Nie, więc proszę przestań wmawiać sobie, że jesteś brzydki, nasze myśli bardzo szybko stają się naszą rzeczywistością.

Czy jestem brzydki, ponieważ zostałem porzucony?
Nie, NIE zostałeś porzucony, ponieważ jesteś brzydki, związek się skończył i to jest w porządku - daj sobie trochę czasu na zagojenie.

Czy jestem brzydki, bo wyglądam inaczej?
Nie, twoje ciało po prostu się zmienia, a ty wciąż do niego dorastasz.

Czy jestem brzydki, ponieważ mam złą skórę?
Nie, posiadanie złej skóry nie czyni Cię nieatrakcyjnym i jest całkowicie normalne.

Czy jestem brzydki, bo nie wyglądam tak ładnie jak modele?
Nie, nie ma nic złego w niewyglądaniu jak model. Okazuje się, że są jedynymi, którzy mają tego typu urodę i stanowią bardzo niewielką część populacji.

Czy jestem brzydki, ponieważ jestem duży?
Nie, rozmiar ubrań nie decyduje o Twojej urodzie, przykład: Tess Holiday.

Czy jestem brzydki, ponieważ moi przyjaciele ciągle to mówią?
Nie, mówią ci tak, ponieważ boją się, że nie wyglądają wystarczająco dobrze i boją się bycia brzydkim, nie musi to być również twój strach.

Czy jestem brzydki, bo czuję to w kościach?
Nie, twoja samoocena właśnie stała się trochę zbyt niska i wymaga odbudowy, zajrzyj do poradnika wsparcia, aby uzyskać wskazówki, jak zacząć odbudowywać swoją pewność siebie.

Czy jestem brzydki w porównaniu do wszystkich innych?
Nie, kiedy porównujemy się, zawsze czujemy się gorzej, porównywanie to rozpacz, więc przestańcie się porównywać.

Czy jestem brzydki, bo jestem gruby?
Nie, twoja waga to ile fizycznie posiada masy twoje ciało. Każdy obiekt, minerał, roślina czy zwierzę na tej planecie ma swoją masę. To, co my, ludzie, utożsamiamy z tą liczbą, skłania nas do połączenia piękna z wagą. Nie ma czegoś takiego jak „piękna waga” lub „brzydka waga”. Istnieje zdrowa waga i jest inna dla każdego.

Czy jestem brzydki, ponieważ zostałem odrzucony?
Nie, każdy doświadcza odrzucenia we wszystkich jego bolesnych formach i nie czyni cię to nieatrakcyjnym. Szukasz sposobów radzenia sobie z odrzuceniem?

Czy jestem brzydki?
Nie, nawet jeśli przez całe życie do tej pory nie czułeś się nigdy inaczej niż nieatrakcyjnie, to nadal nie jest dowodem na to, że jesteś brzydki. Oto sekret i wiem, ponieważ mówię z doświadczenia, tak jak z byciem szczęśliwym jest to kwestia twojego samopoczucia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fed6eb73dc27c000ae29748
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? w każdym z tych pytań mieszasz w szyku przyczynę że skutkiem. Pyt powinny brzmieć "czy brak umiejętności tworzenia zdań świadczy o tym że jestem upośledzony?" A nie czy jestem upośledzony bo nie umiem składać zdań".