Wpis z mikrobloga

Chciałem się odnieść do postu @Hannahalla, bo ta sytuacja rozbawiła mnie już trzy razy, również chciałbym zwrócić tutaj na pewien element #logikarozowychpaskow .
No bo widzicie ja z Hanahallą nie rozmawiamy od kilku dobrych miesięcy, zdjęcia które wrzuciła są tak skrzętnie zmodyfikowane, że zamazują datę, a było to 3 lata temu xD. Otóż wtedy Hannahalla takie takie wysrywy na mirko pisała i upubliczniała rozmowy ze stulejarzami w celu ich zlinczowania publicznego, że sobie pomyślałem, że też coś jej przypałowego wyślę w celu wywołania jej reakcji, że to zapostuje, no i się nie myliłem od razu zrobiła o to dramę publiczną ja miałem ubaw, a ona osiągnęła swój cel atencji, bo było 300+ plusów, niewiem czemu posta skasowała na drugi dzień.
Nie wiem czy zauważyliście ale #rozowepaski mają taki nawyk, że skrzętnie pomijają fakty, które mogłyby osłabić ich pozycję w sporach i tutaj właśnie hanahalla pokazuje tą cechę, że zamazała daty.

To była pierwszy raz gdy cała ta sytuacja mnie rozbawiła.

Drugim razem było, jak teraz w listopadzie siedmiu stulejarzy z discorda wbiło na mój serwer (200 osób) i opisywało całą sytuację wrzucając screeny, oczywiście ich postów nie usuwałem i je zlałem xD, po zapostowaniu teraz przez Hanahalle wszedlem na discorda i juz stulejarze pousuwały te wiadomości za wyjątkiem jednego, więc nie ma sensu tu tego wrzucać, nie wiem co chcieli tym osiągnąć, ale jak siedzieliśmy na discordzie i jak mieli do mnie problem, bo są również z warszawy, to powiedziałem, że nie ma sprawy możemy się umówić na sparring w boksie czy mma i moge ponieść konsekwencje za swoje czyny, bo nie jestem osobą która ucieka od odpowiedzialności za to co robi. Skoro coś do mnie mają i wbijają mi na discorda miesiąc czy dwa po tym jak z nimi miałem ostatni kontakt, to nie wiem dlaczego wybierają opcję próbując nieudolnie grupowego mongolskiego linczu publicznego, zamiast po prostu mi #!$%@?ć na sportowo bez żadnych konsekwencji prawnych.

Trzeci raz to było teraz, nie wiem czemu teraz akurat dostała szału macicy, skoro nie gadamy od kilku miechów. Śmieszy mnie ten "atak" i próba publicznego linczu, tak jakby mnie obchodziło co wykopki sobie pomyślą na ten temat, czy co napiszą.

Najlepsze jest jeszcze, że ona tu na wykopie wypisuje, że ma ekipę discordową i tam jest quality content, no to jako że ja jestem siewcą dobrej zabawy, to jak ten post będzie miał kilkaset plusów to założę discordai was zaproszę, gdzie wrzucę screena tego quality contentu z ekipy discordowej Hanabały - pokażę wam jakie obleśne rzeczy postuje jej stary (jej chłopak) na tym discordzie, bo osrane gacie to przy tym pikuś xDDDDDDDDD

Śmiechłem bo Hanabała nadal ogląda osrane gacie sprzed 3 lat i o nich myśli, a ja walę konia w łóżeczku i czytam gorące, a stulejarze jej wtórują, ja se siedzę pod kołdrą i #!$%@? jestem mireczkiem poza kontrolą, śmieszkiem zawadiakom, niszczycielem uśmiechów dzieci, przeciwnikiem Zakonu Białorycerzy i Stulejarzy. Siedzę pod kołdrą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z obsranymi gaciami są tam a ja tu jestem i mam też żelki zajebiście kwaśne i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, a pod koją mam czipsy i batony xD

#heheszki #cotahannah #gownowpis #humorobrazkowy #bekazpodludzi #patologiazewsi #psychologia #pdk
KondominiumKatoSocjalistyczne - Chciałem się odnieść do postu  @Hannahalla, bo ta syt...

źródło: comment_1609841590agd0IVFTg2dbf3GzeDJOfs.jpg

Pobierz
  • 45
Tu jej post gdyby usunęła xD.

Czy wysłałbym jej teraz coś takiego? Myślę, że nie, bo wiele zmądrzała przez te 3 lata i już takich wysrywów nie tworzy, ja też zrobiłem to po prostu w celach "eksperymentu społecznego" i sprawdzenia czy jestem w stanie wywołać porządaną przeze mnie reakcję u drugiej osoby, ale biorąc pod uwagę kontekst tamtejszych zdarzeń to i tak nie żałuję xD
KondominiumKatoSocjalistyczne - Tu jej post gdyby usunęła xD.

Czy wysłałbym jej te...

źródło: comment_1609842339RtcLyk83UsQSpJnOkNePDP.jpg

Pobierz