Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Czwartek, 07 stycznia 2021. Imieniny: Juliana, Lucjana, Rajmunda. Słońce podniesie się dziś o 08:05. Świecić będzie 7 godzin i 34 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:40. Ciemna noc zapadnie o 17:09, ale gwiazd można wypatrywać od 16:23.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 26
Dzień dobry, cięzki się dziś wstawało na HO. Dziś stanadardowo praca i projekty na uczelnie. Trzymajcie się i miłego dnia z pyszną kawą!

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk: @Wieszakinho: @Hansim33: @
Dzień dobry,
Strasznie wczoraj zachlałam, piłam z wami wino do 23, ale wstałam rano bo to się nazywa odpowiedzialność... idę w śnieg! Nasypało śniegu, że aż miło. Jeszcze żeby do tego przyszedł jakiś mrozik to będzie już w ogóle bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven:
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana
Dzień dobry! A już myślałem że na Żuławach dzisiaj będzie znowu szaro i buro a tu taka niespodzianka, śnieg pruszy aż miło. Po śniadaniu na pewno na sanki idziemy, tylko u nas górek brak i bieda z tym
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry. Ja dziś nieodpowiedzialnie jeszcze leżę, bo mogę xD

Chciałam serdecznie podziękować @Wejszlo @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy za wczorajsze spotkanie - było bardzo miło, następnym razem parapetówa u nas na wiosnę ( ͟ʖ)

Podziękowania dla @atsumori_pl (mimo, że cisnął z nas bekę równo xD) za pomoc w ogranieciu nam Teamsa - no i proszę ładnie przywitać mojego niebieskiego ( ͡°( ͡° ͜
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry dla was ja stalem sobie zbozowke zrobilem zqbki umylem i tak dalej no i teraz siedze sobie musze zadzwonic o legitymacie sie spytac no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie

@atsumori_pl witam, prosze usunqc konto. pozdrawiam i tak dalej