Wpis z mikrobloga

@Polasz:

nigdy takiej kombinacji nie próbowałem. Smaczne?


Powiem tak - jeśli lubisz to co op gotuje osobno, to razem nie będzie gorsze w smaku. Stosuję podobną zasadę u siebie w kuchni, gotuję to co lubię, wszystko #!$%@? do jednego pojemnika/na wok/patelnię i jem wymieszane. Uważam że cokolwiek przesiąknięte smakami pozostałych składników jest nawet lepsze niż osobno.

Ostatecznie i tak mieszasz wszystko w brzuchu, więc co za różnica xd
  • Odpowiedz
@zweipack: ale z ciebie kretyn.
Nie wszystko jest białe lub czarne, nie każdy kto nie jest zwolennikiem diety karniwora ładuje w siebie cukry proste i tony węglowodanów złożonych.
Dieta karniwora może nieść za sobą szereg niedogodności, pomijając sam reżim np. podwyższony ldl(to jest kwestionowane), zaparcia, nadmiar sodu, niedobory witamin.
  • Odpowiedz
@Dassault Jedząc całe spektrum produktów odzwierzęcych nie będzie żadnych niedoborów. Mięso, ryby, jaja, podroby i nabiał zawierają każdą substancję potrzebną do życia, a większość z nich znajdziesz na takiej diecie w większych ilościach niż normalnie.

Nadmiar sodu? Zależy od definicji nadmiaru. Mało kto je więcej niż 15g soli, a taka ilość ma się nijak to rzeczywistego nadmiaru.

Zaparcia? Większość osób jak ma problemy z wypróżnianiem na carnivore, to bardziej w stronę sraczki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@anonymous_derp: uwielbiam jak niektórzy się burzą tym jak i co jesz xD
Kwestionujesz w ten sposób całe ich myślenie i to co zobaczyli na temat ogólnego żywienia a ludzie tego nienawidzą. To zabawne ale właściwie tak samo jest z weganami, wiele ludzi ich nie lubi bo tak i już, tłumacząc sobie jakimiś bzdurami typu "ooo, ciekawe kiedy im zabraknie tego i tego, czy oni muszą się bez przerwy chwalić", później wrzucasz
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: jedzenie warzyw sprawia że się tyje wraz z wiekiem? Czy zamiast zbalansowanej diety i jako tako smacznych potraw warto się tak katować, bo nawet zakładając bardzo optymistycznie że ci to smakuje to jedzenie cały czas tego samego na jedno kopyto znudziło by każdego?
  • Odpowiedz
jedzenie warzyw sprawia że się tyje wraz z wiekiem?


Per se? Prawdopodobnie nie. Jako dodatek do tego co już obecnie jem? Robiłem już ten eksperyment, i jadłem więcej niż bez.

Czy zamiast zbalansowanej diety


Na 99% nie masz pojęcia co to znaczy.

i jako tako smacznych potraw warto się tak katować, bo nawet zakładając bardzo optymistycznie że ci to smakuje to jedzenie cały czas tego samego na jedno kopyto znudziło by każdego?
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: ogólnie #!$%@? akcja wariacie. Sam nie wiem co o ty myśleć. Jak masz tyle samozaparcia żeby jeść to co jesz to sądzę że miałbyś też wystarczająco żeby jeść coś w #!$%@? pysznego ale w odpowiednich ilościach.
  • Odpowiedz