Wpis z mikrobloga

@Mastah1: Najszybciej to PZ Triatlonu, dostajesz od razu w apce licencję, cena 100pln. Wolniejsza opcja to PZ Przeciągania Liny, zapisy raczej przez kluby/siłownie, cena 15-20pln
@vizori: Rozmawiałem na ten temat. Ponoć "problem" jakoby ich licencje były bezpodstawne już jest rozwiązany. Do licencji wysyłają również dwa dokumenty prawne którymi można się podpierać w razie problemów.
Ciężko mi jednak powiedzieć na ile jest to "legitne". W tym kraju nie ma już prawa, każdy interpretuje jak mu się podoba...
@Michael_Proteins: Ciężko mi uwierzyć w legalne tego rozwiązanie po tym jak czytałem wypowiedzi Kozłowskiego na fejsie - więcej było w nich krzyku niż merytoryki. IMO co najwyżej skleił na kolanie jakąś podkładkę żeby ludzie mu najazdów z reklamacjami nie robili, na jego miejscu nie chciałbym być wrogiem koksów, szczególnie że Siedlce nie są duże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podeślesz jakieś materiały? Chętnie zobaczę.


@Michael_Proteins: Nic konkretnego, to tylko moje wrażenia z przeglądania jego profilu na początku stycznia.

I co do braku alternatyw to bym się zastanowił - ponoć PZPL test sprawnościowy robi zdalnie/na papierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Michael_Proteins: już o tym tu na tagu pisałem, na siłowni mi powiedzieli żebym się zapisał do tego związku przeciągania liny. Zadzwoniłem tam, okazało się, że licencję dostaje się przez zrzeszone w związku kluby. A moja siłownia się tam nie zapisała. A chwilowo mieszkam w mieście powiatowym i to jest jedyna w miarę dobra siłownia. Więc lipa.