Wpis z mikrobloga

Dobra!
Do ludu! 2.0
Bo zapytałem i wylało się na mnie szambo, przyznam że okej może źle zaznaczyłem o co mi chodzi xD
Tym razem żeby było prościej zrobiłem obrazek!!!

Jestem zafascynowany ludźmi którzy cały czas do tej pory hejtowali wszystkie zgromadzenia i wszystkie wydarzenia masowe, a jak im się znudziło samemu siedzieć w domu z dziećmi to teraz biją brawa restauracjom które się otwierają i kompletnie zapomnieli o tym co do tej pory sami mówili na tą "gorszą grupę ludzi wierzących" itp a to wszystko jednym tchem w przeciągu miesiąca! xD

NIE OCENIAM TUTAJ SŁUSZNOSCI BĄDZ NIE TEGO CO ROBI RZĄD! OCENIAM LUDZI I ICH ZMIANĘ POGLĄDÓW!

#otwieramy #dzbany #ludziewolnosci #bekazpisu #bekazpodludzi #wtf #ludzie #koronawirus
Pobierz l.....y - Dobra!
Do ludu! 2.0
Bo zapytałem i wylało się na mnie szambo, przyznam że...
źródło: comment_1610636435xRDGYt61Yd8dAibMN2Q2d1.jpg
  • 25
@leazyboy: Czemu dalej wstawiasz te swoje wypociny? Zauważasz dysproporcję wieku bywalców tych dwóch różnych miejsc? Zgadnij, które z tych miejsc jest najczęściej źródłem ognisk wirusa.

Wiesz skąd ten poklask? Stąd, że ludzie zaczynają się burzyć przeciw władzy i nie ruszaja ich jakieś groźby, czy kary. I słusznie. To przedsiębiorcy w tym kraju najbardziej dostają po mordzie, już od paru lat. Czego nie rozumiesz?
OCENIAM LUDZI I ICH ZMIANĘ POGLĄDÓW!


@leazyboy: Nie oceniaj jak nie rozumiesz co oceniasz.

Wyjasnie to moze zrozumiesz:

Ludzie mieli pretensje nie o to ze koscioly otwarte ale o to ze koscioly otwarte jak wszystko inne zamkniete.

NIe widzisz roznicy? Niektorzy jednak widza. I sprawa jest prosta-albo zamykamy wszystko albo nic. Ale jak to w tym chlewie sa rowni ale niektore swinie sa rowniejsze.

Jedno pytanie: czy kosciol jest niezbedny do
@leazyboy: ale otwarcie kościołów nie było hejtowane dla samego otwarcia kościołów, tylko na zasadzie "dlaczego zamykane jest wszystko, a nie kościoły, skoro te są najmniej potrzebne?" Z resztą otwarcie kościołów przy zamykaniu wszystkiego to przedłużanie epidemii i de facto przywilej dla kościoła kosztem przedsiębiorców.
Jestem zafascynowany ludźmi którzy cały czas do tej pory hejtowali wszystkie zgromadzenia i wszystkie wydarzenia masowe, a jak im się znudziło samemu siedzieć w domu z dziećmi to teraz biją brawa restauracjom które się otwierają i kompletnie zapomnieli o tym co do tej pory sami mówili na tą "gorszą grupę ludzi wierzących" itp a to wszystko jednym tchem w przeciągu miesiąca! xD


@leazyboy: No tak, bo wszyscy ludzie to jedna osoba,
nie, śmieszy mnie że jak ludzie wierzący walczyli o swoje to było to złe ale jak ludzie biznesu walczą o swoje to jest to dobre xD


@leazyboy: Kto o co walczyl? Zadnej walki nie bylo - kosciolki byly caly czas otwarte-czego nie rozumiesz? Ani na sekunde ich nie zamknieto.

Ograniczono liczbe osob w srodku na co i tak policja ma wywalone-ile razy ludzie zglaszali a policja nie przyjezdzala? Ale otworz restauracje
Dla ciebie i dla mnie nie jest, ale jest grupa społeczna dla której jest


@leazyboy: Powiem brzydko - gno mnie obchodzi grupa spoleczna i jej widzimisie. Dodajmy jeszcze UPRZYWILEJOWANA grupa spoleczna.

Dla mnie jest restauracja niezbedna do zycia-od 5 lat stoluje sie na miescie od 3 mam zepsuta lodowke i nawet nie wymieniam bo w domu nie gotuje. Jem po pracy na miescie-a raczej jadlem.

Jak nie zjam nic przez kilka
@gorzki99: czemu więc skoro boli Cię uprzywilejowanie jednej grupy nie starsz się walczyć z tymi przywilejami tylko postanawiasz uprzywilejować inna grupę ? przecież to w linii prostej dążenie do absurdu w polsce
cały czas do tej pory hejtowali wszystkie zgromadzenia i wszystkie wydarzenia masowe, a jak im się znudziło samemu siedzieć w domu z dziećmi to teraz biją brawa restauracjom które się otwierają


@leazyboy: To są tylko twoje urojenia randomowego wykopka. Pozdrawiam.
czemu więc skoro boli Cię uprzywilejowanie jednej grupy nie starsz się walczyć z tymi przywilejami tylko postanawiasz uprzywilejować inna grupę ?


@leazyboy: Ze what?

Gdzie ja napisalem ze:
-przedsiebiorcy maja placic smiesznie niski zryczaltowany podatek
-przedsiebiorcy maja dostawac ziemie za bezcen
-przedsiebiorcy moga nie wystawiac paragonu czy faktury za uslugi
-ktokolwiek moze dopuszczac sie czynow pedofilskich i jedyne co mu grozi to przeniesienie do innego miasta
-prywatne uczelnie maja dostawac granty
dobra, nudny jesteś, nara


@leazyboy: :DDD

Typowe- nie odpowiadasz na pytania, odwracasz kota ogonem a jak brakuje argumentow to rozmowca "jest nudny" :DDD

Protip: jak chcesz dyskutowac to mimej argumenty i jak ktos odpowiada na Twoje to odpowiadaj na jego a nie zmieniaj temat-inaczej wychodzisz na pajaca :)

Caly czas nie ustosunkowales sie do:

"Powiem brzydko - gno mnie obchodzi grupa spoleczna i jej widzimisie. Dodajmy jeszcze UPRZYWILEJOWANA grupa spoleczna.

Dla