Wpis z mikrobloga

Dobra!
Do ludu! 2.0
Bo zapytałem i wylało się na mnie szambo, przyznam że okej może źle zaznaczyłem o co mi chodzi xD
Tym razem żeby było prościej zrobiłem obrazek!!!

Jestem zafascynowany ludźmi którzy cały czas do tej pory hejtowali wszystkie zgromadzenia i wszystkie wydarzenia masowe, a jak im się znudziło samemu siedzieć w domu z dziećmi to teraz biją brawa restauracjom które się otwierają i kompletnie zapomnieli o tym co do tej pory sami mówili na tą "gorszą grupę ludzi wierzących" itp a to wszystko jednym tchem w przeciągu miesiąca! xD

NIE OCENIAM TUTAJ SŁUSZNOSCI BĄDZ NIE TEGO CO ROBI RZĄD! OCENIAM LUDZI I ICH ZMIANĘ POGLĄDÓW!

#otwieramy #dzbany #ludziewolnosci #bekazpisu #bekazpodludzi #wtf #ludzie #koronawirus
l.....y - Dobra!
Do ludu! 2.0
Bo zapytałem i wylało się na mnie szambo, przyznam że...

źródło: comment_1610636435xRDGYt61Yd8dAibMN2Q2d1.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
debile i covidowe trolle zawsze na #czarnolisto, polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ks2m: niby tak-problem tylko taki ze czarno to jednak ma skonczona pojemnosc. Taki trol jest niegrozny. Miejsce na czarno wole zostawic do tych co albo spamuja bez tagowania jakims gnem co mam na czarno,
albo co 10 sekund wrzucaja ten sam wpis itp.
Ten tu poprostu oznaczony zostanie jako "debil-nie rozmawiac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leazyboy: Drudzy przez covid nie maja za co żyć i płacić ludziom. Pierwszym przez covid co najwyżej byłoby nudno bez dzieci do zmacania.
  • Odpowiedz
@leazyboy: No czesc ludzi jest i bylo za zakazem zgromadzen, czesc nigdy za tym nie byla, wiec nie wiem czemu wrzucasz wszystkich do jednego wora, przeciez "wykopek" to nie jest jakas jedna mityczna grupa osob z takimi samymi pogladami, tylko pewnie z miliony uzytkownikow.

A jesli pijesz do tego ze ludzie czepiaja sie kosciolow a nie przeszkadza im otwieranie restaruacji, silowni itp.
To zauawz ze tutaj chodzi o to ze rzad
  • Odpowiedz