Wpis z mikrobloga

Czas na prawdę o seksie i dojrzałości. Otóż uprawianie seksu wpływa na nasze zachowane, facet uprawiający seks ma większą stabilność hormonalną itp. Nie raz jest tak, że nagle facet usłyszy, że wydoroślał, a on po prostu niedawno miał swój pierwszy seks. Tak to na faceta działa. Po pierwszym seksie(normalnym w młodym wieku) facet staje się dojrzalszy, zaczyna odczuwać potrzebę dbania o siebie, zaczyna uważać siebie za wartościowego, zaczyna brać odpowiedzialność za swoje życie po warto. Rozmawiałem na ten temat z wieloma osobami i ich historie były takie same(wspominali młodość).

Gdy tylko zaczęli prowadzić życie seksualne, to zaczęli słyszeli, że się zmienili i stali się jakby dojrzalsi, że w końcu wydorośleli. Jest to coś całkowicie normalnego. Nasze zachowanie jest w dużej mierze zależne od hormonów, a seks znacząco na nie wpływa. Facet uprawiający seks ma poczucie własnej wartości, jest pewniejszy siebie i znacznie spokojniejszy i bardziej opanowany, przestaje być taki dziecinny. Zaczyna patrzeć na świat z dystansu, przestaje wszystko brać do siebie. Co najważniejsze zaczyna poważnie myśleć o swoim życiu ogarnięciu swojego życia. Można stwierdzić, że wielu chłopaków staje się męska po rozpoczęciu życia seksualnego

Mężczyzna nie uprawiający seksu ma niskie(czasem zerowe) poczucie własnej wartości, wahania hormonalne, jest nerwowy, rozdrażniony, ma ataki depresji, nic mu się nie chce, nie myśli o sowim życiu i jego ogarnianiu, ma większość rzeczy w dupie, zatrzymuje się w rozwoju.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Potrzeba

https://pl.wikipedia.org/wiki/Seksualno%C5%9B%C4%87

Naukowe wyjaśnienie tego zjawiska jest takie:

Seks jest podstawową potrzebą życiową człowieka, jak ktoś nie spełnia potrzeb pewnego rzędu, to zatrzymuje się w rozwoju do póki ich nie spełni. Przykładowo, czemu facet z ulicy nie zajmuje się nauką o rakietach? Bo walczy o jedzenie i spanie, zatrzymał się w rozwoju na najbardziej podstawowych potrzebach. Podobnie jak z potrzebą oddawania moczu, jak człowiekowi chce się sikać, to tak długo jak się nie wysika nie będzie mógł się skupić na czymkolwiek innym, takie zatrzymanie w rozwoju do momentu wysikania.

Dlaczego dzieci w afryce nie rozwijają się umysłowo? Bo walczą o podstawowe rzeczy takie jak jedzenie itp. więc zatrzymali się w rozwoju na tym etapie. W artykule o seksualności jest to dobrze opisane. "Seksualność jest wrodzoną, naturalną funkcją organizmu ludzkiego i jednym z zasadniczych czynników motywujących do podejmowania więzi i kontaktów interpersonalnych."

"Akt seksualny wyraża uniwersalne potrzeby człowieka, których komponenty są pożądane we wszystkich relacjach interpersonalnych, jak atrakcyjność, przywiązanie, zaufanie, akceptację, zaangażowanie, zadowolenie i bezpieczeństwo."

Potrzeby seksualnie nie są czymś zbędnym, ich pominięcie zgodnie z teorią naukową prowadzi do pełnego zahamowania w rozwoju, depresji, braku chęci do czegokolwiek. Mężczyzna, który do 30 roku życia nie uprawiał seksu, już zawsze będzie miał pewną skazę na psychice, nigdy nie będzie w pełni rozwinięty osobowościowo.

#blackpill #redpill #bluepill #czarnynosferatu #blackpillraw #blackpillmarcina #przegryw #incel #chadowezycie #chadstories
#harlekinydlaprzegrywow #beciak #mgtow ##!$%@? #anonimowemirkowyznania #cuckold #cuck #szarpankizzyciem
#chad
  • 44
Mężczyzna nie uprawiający seksu ma niskie(czasem zerowe) poczucie własnej wartości, wahania hormonalne, jest nerwowy, rozdrażniony, ma ataki depresji, nic mu się nie chce, nie myśli o sowim życiu i jego ogarnianiu, ma większość rzeczy w dupie, zatrzymuje się w rozwoju.


@CzarnyNosferatu: To jest błędne koło, bo żeby uprawiać seks, trzeba mieć chęci i głównie popęd, którego się nie ma bo ma się wahania horomonalne, depresię, nic się nie chce i jest
@davidero69: no na początku no fapu masz jeszcze większą ochotę na seks ale jeśli uda Ci się jakoś to ujarzmić to możesz tę energię na coś innego przekierować
tak w teorii, sam nie robiłem no fapu za bardzo jakoś intencjonalnie
@davidero69: no ja to też za bardzo tym się nie jaram, czasem mam więcej dni bo nie ciągnie mnie do fapania bo czuję się zbyt słabo, a czasem mniej i tyle, jak mi libido siada i robię to bardzo rzadko to też najczęściej nie mam zbyt dobrego okresu jeśli chodzi o energie do życia
@frank_morze: no i to jest to błędne koło - czujesz się słabo bo nie fapiesz/bzikasz, ale nie fapiesz/bzikasz bo czujesz się słabo xD Nie ukrywam, że jak miałem te 20 parę to były piękne czasy, kita stała na zawołanie, ciągle się szybko podniecałem, a poza tym,że ciągle myślałem o seksie, to i też więcej energii życiowej miałem. Lepiej mi się pracowało, ćwiczyło i ogólnie żyło, z takim uczuciem wiecznego nagrzania.
@davidero69: nie nie, nie tak stary
czuję się źle bo mam gorsze dni i moje libido leży wtedy i nie fapuję bo nie mam energii ale tak ogólnie na wszystko
to nie jest konsekwencja wcześniejszego fapania tylko #!$%@? psychy i zdrowia