Wpis z mikrobloga

Mirki,
Poszukuje monitora 24" do pracy biurowej oraz grania na PS5.
Aktualnie posiadam AOC G2778VQ ale okazał się za duży (mam mały pokój, małe biurko a monitor mam powieszony na ART-L01 i jest za blisko oczu)

Aktualny monitor ma TN, 75HZ, 1ms.

Na co zwrócić uwagę? Jaka matryce wybrać? Pchać się w 4k i 144hz czy w ogóle sobie odpuścić?

Budżet jakieś 800-1000zl, może być używany. Jeżeli w tej kwocie nie ma różnicy, dajcie znać.

#ps5 #monitory #monitor
  • 6
@gawix: Ja ciągle się zastanawiam jak można grać na monitorze PC w konsolkę tymbardziej PS5 który daje ogromne możliwości na TV. Osobiście miałem ps4 pod monitor i sprzedałem bo nie czerpałem przyjemności z grania, dopiero teraz PS5 kupiłem pod TV żeby była bajka.
@klamovsky normalnie, tv 42" z przed 9 lat. Nie kupuje nowego bo mam dzieciaka który może w każdym momencie dokonać nieświadomej destrukcji. Podrośnie, kupię sobie coś porządnego. Teraz tylko monitor.
@gawix: Mam podobnie dla tego polecę ten monitor chodzi o podświetlenie 250cd żeby nie biło po oczach mimo HDR 400
z monitorami jest tak że w 24 calach 4K jest słabo widoczne nie stety dopiero przymierzam się do zakupu jak nabęde jakąś konsolę może Series X a może Ps5 czas pokaże . model VG242YPBMIIPX lub Monitor 23,8'' Acer Nitro XV240YPBMIIPRX
A na co zwrócić uwagę na Freesync aby był dostępny przez