Wpis z mikrobloga

za każdym #!$%@? razem jak wystawie jakiś przejazd na blablacara, dzieje się to samo co na #tinder. Czyli na zdjęciu ktoś wygląda normalnie, a jak dojdzie do spotkania - to stoisz twarzą twarz z płetwalem błękitnym. Pierwsze kila razy to jeszcze jakoś tolerowałem, ale jak wsiadło mi do samochodu 3 grubasów, w tym dwóch po prawej stronie, uznałem że to już jest #!$%@? przesada. Nie dość ze samochód ledwo wtedy jedzie, 3 grubasów to w najlepszym przypadku 300kg, spalanie większe ,to jeszcze zwieszanie dostaje #!$%@?, no i nierówno rozłożona masa, co za tym idzie gorsze prowadzenie. Na dodatek dla większości grubasów siedzenie to wysiłek fizyczny przez co sapią. Po takich doświadczeniach biorę tylko laski ze zdjęciami, gdzie da się z dużym prawdopodobieństwem określić masę. W innych przypadkach jeżdżę sam w piździe mam te stówę. Dodam jeszcze, że po lubię wpleść rozmowę gadkę o sportach które uprawiam, co sprawia ze grubi czują się gorsi, i przeważnie naburmuszeni siedzą już dokończa drogi. Także przestańcie tyle żreć albo jeździć pociągiem proponuje.
Mam jeszcze kilka podobnych, spostrzeżeń dajcie znać to dodam.

#blablacar #samochody
  • 19
@banitabderyta: uuu, kolega chyba puszysty, a tak na serio to nie czujesz różnicy jak jedziesz samochodem w więcej osób? Pomyśl też sobie, że każdy z nich ma bagaż i to nie mały, ja też trochę ze sobą zabieram, plus poważnie przed trasą mam pełny bak. Nagle robi się jakoś z 300-500 kilo w samochodzie. Nadmienię, że u grubych kierowców jakoś częściej się coś #!$%@? po lewej stronie w zawieszeniu (
@krajzega: też masz tak #!$%@? jak typ się do Ciebie spruje i ma sporego handicapa przez posiadanie masy mięśniowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nobodyknows: w kręgach, w których się obracam nie czuję zagrożenia opisanymi przez Ciebie okolicznościami ;)
@krajzega: nie obawiam się w pierierdolu, ale wiem że chodząc w nocy może się wszystko wydarzyć i po prostu warto mieć tego świadomość. A później zachować się jak facet i tyle.
To ile masz tego wzrostu ziomek?
Bo sorry ale dojrzalowi facetowi że wzrostem ok. 178 i 62kg wagi to bliżej do kobiety niż faceta( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nobodyknows: zawsze się może wszystko wydarzyć i to czy masz 50 czy 100 kilo tego nie zmieni. Trzeba mieć odpowiednią ilość oleju w głowie i tyle. A jak ktoś się zapuszcza w ciemne i niebiezpieczne rejony i szuka konfliktowych sytuacji to niech sobie chodzi na siłkę i pakuje, może mu to jakoś pomoże. Jego sprawa.

Ja na szczęście nie mam takich problemów w swoim życiu i wychodząc na ulice nie czuję