Wpis z mikrobloga

Minęło ponad 17 dni odkąd dostałem ps5 od media expert, niestety dźwięk brzęczenia z wentylatora marki nidec mnie wykańcza. Co mogę zrobić żeby wymienić lub oddać sprzęt skoro minęło już ustawowe 14 dni?
#ps5
  • 13
@Konrad57: Podobnie mnie #!$%@?... PS4 Pro nieszło grać bo na biurku ją trzymałem zmuszony byłem sprzedać . A ty oddaj na gwarancję , muszą ci wymienić lub naprawić , ale będzie to podlegać okresowi gwarancyjnemu .
@Fox7er: jest, ale jak w grze jest moment ciszy to slychac to trekotanie xD i potwierdzam, ja to slysze nawet z ponad 10 metrow jak jest cisza. Mam lapka gamingowego i on jest glosniejszy ale to jest dzwiek, ktory wgl nie przeszkadza i o ktorym sie zapomina. Natomiast ten z Nideca ma tak #!$%@? czestotliwość, ze slyszysz to z daleka i Cie to denerwuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konrad57: jesteś pewny że to sprawa wentylatora? Ja gram od konsoli może 1,5 m i jestem w 100% pewny że piszczą u mnie cewki w zasilaczu. Cholera znam ten dźwięk, doświadczenia... Częstotliwość tego dźwięku zmienia się jeśli poruszamy się postacią w grze, sprawdzałem to na przykładzie tlou 2.
@Konrad57: Nidec jest zle wycentrowany i zamiast krecic sie wokol wlasnej osi to jeszcze lata gora/dol i na boki (widac to w spowolnionym tempie na wideo, stad to trekotanie). Praktycznie każdy egzemplarz tego gownianego wiatraka ma ten problem.

@ztakisam z Nideciem to poziom glosnosci jest taki sam w grze xD czy grasz, czy dajesz pauze i tak trekota tak samo i nic sie nie zmienia, wycisza sie tylko w menu jak