Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matka_wszystkich_psow: minimum pół roku stażu + wewnętrzna certyfikacja potrzebna do awansu. Przed pandemia awanse z tego co słyszałem co pół roku możliwe jeśli spełnia się warunki (w sensie wtedy o tym decydują). Ja w swojej krótkiej przygodzie tam trafiłem na bardzo spoko ekipę (jak już pracowaliśmy z domów to nawet spotkaliśmy się na piknik/piwko nad morzem itp.). Z jedną znajomą do dzisiaj mam kontakt. Generalnie polecam ale ostre korpo :)
@matka_wszystkich_psow od siebie dodam że do awansu trzeba mieć też rzecz jasna dobre wyniki (jakość i produkcja), no i visibility - dobrze jest robić coś dodatkowo, żeby się pokazać. Ostatnio z tego co słyszę jest spore zamieszanie z projektami; jeśli chodzi o atmosferę - jak wszędzie, zależy gdzie i na kogo się trafi ;) Zarobki dla analityka to jakieś 4k na rękę, dla seniora 5k.
@matka_wszystkich_psow: na atmosferę nie narzeka, jako fcu ostatnio nie mial dużego zapieprzu. Awansy tak jak wyżej. No i niezbyt się przykładając mial wszystkie score’y bardzo wysoko. Co do kasy to nie kojarzę, żeby były widełki - po prostu rzucili mu kwotą (nawet wyższą niż oczekiwał). Teraz idzie do innego projektu, wciąż FCU i ma być trochę zasuwania :)