Wpis z mikrobloga

Zrobiłem tydzień temu przelew SEPA Revolut -> Coinbase Pro lecz wpisałem zły numer referencyjny przez co środki nie pojawiły się na moim koncie Coinbase. Revolut nie może nic zrobić bo transakcja została zakończona, mam potwierdzenie przelewu i wysłałem też ticket do supportu Coinbase z potwierdzeniem i wszystkimi danymi ale zero odzewu.

Miał ktoś podobną sytuację? Czy są oni w stanie przekierować te środki po numerze Extrernal Reference na moje konto czy po jakimś czasie one same wrócą na Revolut?

#coinbase #kryptowaluty #bitcoin
  • 7
@bvshi_: Prawdopodobnie Coinbase ma wymóg (sądze po tym że reszta apek ma taki sam) że przelew musi być od na konto z konta o takim samym imieniu i nazwisku, więc nie wejdzie na konto kogoś innego.. teraz to zalezy od coinbase, albo ogarną i przeleją na konto albo cofną przelew ew. potrącając jaką fee za fatyge. ale raczej potrwa od tygonia do kilku tygodni raczej z marszu nikt Ci nie pomoże
@bvshi_: A nie możesz zrobić normalnego transferu z Coinbase na Coinbase Pro? Powinna być taka opcja.

Wiem, bo sam tak kiedyś pomyliłem tytuły przelewu. Napisałem do supportu z opisem sytuacji, powiedzieli, że nie ma problemu, ale chwilę to zajmie. Po 4 dniach miałem pieniądze na Coinbase i stamtąd transfer na Pro zajął kilka kliknięć myszką.
@drhab: Nie korzystam z Coinbase, chciałem wpłacić na Pro, kupić btc i przesłać od razu na portfel ale kasa utknęła w ich banku. Muszę poczekać aż mi support odpisze bo dużo ludzi narzeka i czekają czasem miesiącami za odpowiedzą, mam nadzieję, że u mnie szybko się wszystko wyjaśni.
@bvshi_: Ja też nie korzystam z Coinbase, nigdy tam wcześniej nie zaglądałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie dostałem maila z potwierdzeniem, że przyszedł przelew. Zorientowałem się przez przypadek.