Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Waga dziś pokazała 66.9. Kalorie to 2000 - 2300 kcal na dobę. Unikam tłustego mięsa i smarowideł. Samopoczucie dobre ale wjadę z jakimiś suplami bo ćwiczę i niedługo ponownie zacznę biegać. Jem dożo kalafiora, papryki, banan dziennie, kaszę, ryże, soczewice, burak i marchew. Przykładowe jedzenie w komentarzu.

#chudnijzwykopem #dieta #gotujzwykopem

Czarnolisto: #bluedieta
Blueweb - Waga dziś pokazała 66.9. Kalorie to 2000 - 2300 kcal na dobę. Unikam tłuste...

źródło: comment_1613461967hQ0KeWmzYjg3ohjAd9JfPS.jpg

Pobierz
  • 10
@Blueweb: Z taką dietą to radzę poczekać na cieplejsze dni z bieganiem.
Przy -13 spalasz kalorie jak szalony... ale musisz mieć co palić w piecu.

Ja ważę grubo ponad 100kg i biegam sobie po lesie kilka razy w tygodniu po kilka-kilkanaście km.
Byle nie po betonie.. nie za ciepło ubrany... bez dłuższych przystanków... bo ostygniesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doooom: pełna zgoda miras. Ostatnio biegalem Dosc dawno, 10 dni temu czy. Jakoś tak. 12 km, niby posililem się dobrze przed po bieganiu, woda uzupełniana ale i tak to był ekstremalny wysiłek. Teraz, puki zima będę biegał po 5-8 km bardziej reguralnie, chociaż 2 razy w tygodniu. A z większymi wyzwaniami poczekam na wiosenne leśne ścieżki. Dodam tylko, że chyba mam mały szkielet, zawsze mało jadłem i te kalorie i waga