Wpis z mikrobloga

N0rmiki mnie rozśmieszają z tym swoim "pojęciem" w temacie chorób psychicznych, szczególnie o depresji

Lekarz: Ma pan tutaj maksymalną dawkę, oby pomogła w pana stanie.

Moja rozmowa z n0rmikiem:

N0rmik: No ja też miałem dwa tygodnie depresję, ale pomodliłem się i mi przeszła, rozwój duchowy jest ważny

Ja: Ale byłeś u psychiatry i miałeś wystawioną diagnozę, tak?

N0rmik: Nie.

Ja: (_ )

Jak masz depresję i sam się sobie dziwisz, że jeszcze nie wykonałeś Magika, to dla nich jesteś leniwy, bez ambicji, masz złe nastawienie, problem tkwi w tobie, ich rady są bezużyteczne w odniesieniu do ciebie. Oni się nawet nie kryją, jakimi są ignorantami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

N0rmicy be like:

Anon, masz Tourette'a? Ja też kiedyś miałem ochotę głośno przekląć, ale się powstrzymałem, próbowałeś kiedyś nie wykrzykiwać wulgaryzmów w miejscach publicznych?


A później, "Co, Anon się zabił? Próbowałem mu pomóc, gdyby tylko uderzał pięścią w stół, brał zimne prysznice, wychodził do ludzi, poszedł pobiegać. Niestety, nie posłuchał się", a później statystyki samobójstw wyglądają, jak wyglądają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak nie jesteście lekarzami czy psychologami, to łaskawie się nie odzywajcie w tematach, o których nie macie pojęcia, od tego są specjaliści z których rad korzystam i nie potrzebuję żadnych rad od was, bo jesteście jak te Janusze typowe, co mają złote rady na wszystko i łatwe rozwiązanie każdego problemu.

#przegryw #wykopek #psychiatria #psychologia #heheszki #depresja
  • 58
@WykopekBordo

Jak masz depresję i sam się sobie dziwisz, że jeszcze nie wykonałeś Magika, to dla nich jesteś leniwy, bez ambicji, masz złe nastawienie, problem tkwi w tobie, ich rady są bezużyteczne w odniesieniu do ciebie. Oni się nawet nie kryją, jakimi są ignorantami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Wypowiadają typowe populistyczne, ignoranckie argumenty z którymi po prostu każdy się zgadza bez żadnej krytyki wobec siebie, a przy okazji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@WykopekBordo: niestety ale w pewnym sensie normiki mają rację.
Bo każdy przegryw powinien uderzyć piescia w stół i wziąć się za siebie.
Bo nie ma innego sposobu, samo z przegrywu się nie wyjdzie.

Tylko jak to zrobić kiedy nie masz siły wstać z łóżka, najchętniej to byś zasnął i nigdy się nie obudził.

Teoretycznie leki powinny pomoc. Ale to nie są magiczne tabletki które zrobią robotę za nas. One mają pozwolić
@WykopekBordo nie chcesz wziąć się za siebie to pogódź się z tym, że będziesz przegrywem. Zacznij więcej marnować energii na bezsensowne pisanie o przegrywie. Sami sobie to wymyśliliście by zakryć swoją nie poradnosc życiowa. Nic ci #!$%@? na tacy nie poda Mirek.
jestem związany z medycyną, ale nie jestem psychiatrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@es-blumenfeld: Ale co ci dadzą moje leki? Nie pomogą ci, bo na każdego działają indywidualnie, jednemu pomogą, innemu wcale, a jeszcze u innego wystąpią działania niepożądane
@WykopekBordo: Swoją drogą miałem takiego chada w klasie który działał jak magnez na klasowe pustaki. Ja mając dysmorfofobie zdiagnozowaną przez specjalistę #!$%@?łem się kiedy on wstawiając swoją mordę czasem z dupy na GRUPE KLASOWĄ mówił to samo. Raz mnie #!$%@?ł bo byłem u niego i mówi że jest gruby (chudzielec) i wszystkie baby go pocieszają przytulają na takim materacu a ja mu mówię "Jesteś taki spasiony że ledwo się mieścisz na