Wpis z mikrobloga

Podniosłem taki ciężar, co żem nigdy nie podniósł... SSB box squat 310kg x 1 (właściwie 312kg, bo sztanga blisko 32kg waży ale liczę 30kg)... I żal mi dupę ściska bo się nienagrało, a została przełamana kolejna bariera.

Przed tym poszło 290kg, tak średnio, i się zastanawiałem dodać po 5kg na stronę, czy po 10kg... 5 czy 10kg? #!$%@? 10kg, nakręcę się i podniosę... Nakręcanie sie wymknęło się jednak spod kontroli, wpadłem w amok, furie, ręce zaczęły mi się trzęść, całe gardło zdarłem drąc się jak nigdy, i wiem tylko że poszło za łatwo, bo OGIEŃ był taki że naprawdę nie pamiętam tego powtórzenia xD Tylko to że odkładam już sztangę drąc się jeszcze mocniej, i #!$%@?ąc jeszcze bardziej że było za lekko...
A po chwili totalny zjazd, 15min musiałem odsiedzieć, dochodząc do siebie, prawie rzygając, a na końcu jeszcze poczułem ogromny zawód że to wszystko się nie nagrało i nawet sam nie wiem jak dokładnie to poszło xD

Ogólnie wszystko idzie nawet lepiej niż sobie założyłem, plan który sobie nakreśliłem od stycznia sprawdza się jeszcze lepiej niż myślałem, i szczerze mówiąc bardzo optymistycznie patrzę na progres w następnych miesiącach.

Cały trening

SSB box squat 290kg x 1 310kg x 1
SSB hise shrugs 225kg x 30
Nordic ham curls + Bands 4x7
Wide grip pulldown 4x15
Low pulley rows 4x15
AB band 2x20
Reverse hypers 4x10

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Podniosłem taki ciężar, co żem nigdy nie podniósł... SSB box squat 310k...

źródło: comment_1614091739Ok4X4dwGwcMf5QunJM8CFi.jpg

Pobierz
  • 22
Nakręcanie sie wymknęło się jednak spod kontroli, wpadłem w amok, furie, ręce zaczęły mi się trzęść, całe gardło zdarłem drąc się jak nigdy, i wiem tylko że poszło za łatwo, bo OGIEŃ był taki że naprawdę nie pamiętam tego powtórzenia xD


na końcu jeszcze poczułem ogromny zawód że to wszystko się nie nagrało i nawet sam nie wiem jak dokładnie to poszło xD

@IntruderXXL: wygenerowane napięcie wytworzyło potężną falę elektromagnetyczną która
RamzesXIII - > Nakręcanie sie wymknęło się jednak spod kontroli, wpadłem w amok, furi...

źródło: comment_1614097124rW6XoL3SGnIuh5t9u9oXVG.gif

Pobierz
@IntruderXXL: ,,A treningi to układam na bieżąco, często na chwilę przed samym treningiem, albo w trakcie treningu nawet,,

Takie podejście masz odkąd zacząłeś trenować już na samym początku czy dopiero od niedawna?
@abuk123: Od początku od kiedy ćwiczę westside method. W 2020r zrobiłem ten błąd, że chciałem to bardziej usystematyzować, planowąć do przodu, rozpisywać plany, i przez to wyszła lipa, brak progresu i przetrenowanie.
Teraz wróciłem do tego co robiłem wcześniej.
Czyli wszystko autoregulacja i wszystko jak mi się chce :) To znaczy dzisiaj wiedziałem że będe robił SSB box squat 1RM... w niedziele sobie rozpisałem cały dokładny trening na dziś... ale dziś
jakaś dodatkowa profilaktyka? jakiś kolagenik jesz? czy wszystko po prostu działa? rozciągasz się, rolujesz po treningach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@familypet: Głównie to dzięki treningowi, sposobowi w jaki ćwiczę tych kontuzji nie mam, no i to że jestem naturalem też pomaga, bo nagle siła mi nie wzrośnie znacząco z niczego, tylko wszystko muszę wypracować.
Dieta też na pewno jest ważna, bardzo dobrze się odżywiam. Dobre odżywianie to
@IntruderXXL: dieta? Ty chyba wsuwasz po 6, 7k kcal dziennie z tego co pamietam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Browarki tez wchodzą na „wyluzowanie” mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś tam jesz ciekawszego Panie Intruder czy raczej wołowina itp tylko ze, w dużych ilościach?