Wpis z mikrobloga

@Dyferentny: On po prostu źle robi te siady. Tak biodrami pomachać w przód i tył to może w łózku z laską, a nie przy siadach. Do tego zaczyna od przeprostu w lędźwiach, miednica zmienia kąt, potem nie ma "miejsca" na nogi i dupa się musi zawinąć, żeby ciało mogło zejść na dół. Rozwiązanie tego jest dość proste, obejrzyj ten filmik:
DywanTv - @Dyferentny: On po prostu źle robi te siady. Tak biodrami pomachać w przód ...
@Dyferentny: To nie jest taka prosta sprawa. Obejrzysz sobie np. filmik Aleksieja Nikulina, gościa, który jest jednym z najlepszych "squatterów" na świecie i dupa mu się zawija. I powiesz, że źle robi, a on Ci powie, że ma rekord świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale Ty pewnie powinieneś dążyć do tego, żeby ta dupa się nie zawijała, więc możesz to traktować jako błąd, jeśli wynika to z
DywanTv - @Dyferentny: To nie jest taka prosta sprawa. Obejrzysz sobie np. filmik Ale...
@Poemat: No wiesz o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żaden ze mnie fizjo, ale to samo przerabiałem. Jak to inaczej określić? Hiperlordoza mi się kojarzy z patologią kręgosłupa, a nie ruchem. Przodpochylenie miednicy podobnie. Przeprost jako nadmierna lordoza jest złym określeniem?