Wpis z mikrobloga

@Dutch: Tak, myślę że może być nawet wcześniej, możesz robić screena ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak się pomylę to chociaż zawołaj jak się będziesz ze mnie śmiał, bo nie przeglądam tagu.

3 falę już widać teraz, no ale niech ci będzie, że chodzi o zgony.
I co misiu, myślisz że za 2 tygodnie będzie skok?


@Dutch:

Tak, myślę że może być nawet wcześniej,


@Nihas:

Statystyki pokazywały że zgony pojawiają się nawet po 30 dniach od wzrostu zachorowań, moje przewidywania że na konieć lutego będziemy mieć 160 zgonów dziennie były błedne, wygląda na to że ludzie się nie chcą testować.

@Dutch Tak, za 2 tygodnie będzie skok, nie ma innej opcji ( ͡° ͜ʖ
C.....k - > I co misiu, myślisz że za 2 tygodnie będzie skok?

@Dutch: 

 Tak, myś...

źródło: comment_1614375865HTlnQlmJQWisETyyi6izQ3.jpg

Pobierz
@Chuseok: W zasadzie u nas to jest rzeczywiście 2 fala, mówi się 3 fala, bo w Europie skoczyło w marcu 2020, ale u nas było spokojnie.

moje przewidywania że na konieć lutego będziemy mieć 160 zgonów dziennie były błedne


Trochę racji miałeś , bo spadło z ok. 300 na początku stycznia do 250 na początku lutego i przed niedawnym lekkim wzrostem było poniżej 200, trend do 20 lutego był taki, że
Ale zabrakło cojones żeby mnie zawołać? A próbowałem traktować Cię poważnie :|


@Dutch
1. Co to za wykres? Język nie wskazuje na Polskę, a rozdrobnienie co dzień nie wpływa na jakość odbioru danych. Dane należy wygładzić.
2. W statystyce istnieje coś takiego jak istotność. Być może z wyliczeń obecny wzrost jest już zauważalnym trendem, nie błędem.
3. Te Twoje punkty ze screena wrzuconego przez OPa to sam wymyślałeś? Tam jest dużo problemów