Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1267
Właśnie dostałem maila w korpo że z okazji Dnia Kobiet różowe będą tego dnia kończyć pracę po 4h xDDD Równość motzno. Ciekawe czy na dzień mężczyzny coś będzie bo jest on tak celebrowany że nawet nie pamiętam kiedy wypada.
Dodam tylko że jest to takie mocno światowe korpo gdzie nawet były szkolenia nt równości, rasizmu, seksizmu itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #korposwiat
  • 69
  • Odpowiedz
@Zales360 pomyśl, jaki byłby kwik i ból dupy, jakby to było w drugą stronę i ty byś szybciej wyszedł. Ja osobiście nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić
  • Odpowiedz
@Zales360: pomyśl nad zwolnieniem się, jeśli będziemy pozwalać na takie zachowanie to będą nas tak traktować. A gdyby każdy mężczyzna rzucił wypowiedzieniem, to firma z samych kobiet by upadła z wiadomych względów.
  • Odpowiedz
@Zales360: Właśnie mi przypomniałeś jak w starej pracy kobiety miały skrócony czas pracy w ostatni dzień roboczy przed Wielkanocą i Świętami Bożego Narodzenia, bo "muszą przygotować potrawy na święta" xD
  • Odpowiedz
@Zales360: U nas w pracy kobiety dostawały z tej okazji bony na 200 zł i ostatnio na spotkaniu z prezesem pojawił się temat równouprawnienia, bo mężczyźni nie dostawali nic z okazji swojego dnia XD Efekt? W ramach równości firma zrezygnowała z wręczania bonów kobietom xDDD
  • Odpowiedz