Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1267
Właśnie dostałem maila w korpo że z okazji Dnia Kobiet różowe będą tego dnia kończyć pracę po 4h xDDD Równość motzno. Ciekawe czy na dzień mężczyzny coś będzie bo jest on tak celebrowany że nawet nie pamiętam kiedy wypada.
Dodam tylko że jest to takie mocno światowe korpo gdzie nawet były szkolenia nt równości, rasizmu, seksizmu itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #korposwiat
  • 69
  • Odpowiedz
Jest dwa dni później od dnia kobiet więc spytaj się co przygotowali na dzień mężczyzny.


@Mikka powiem szczerze, że całe życie świętowałam dzień chłopaka we wrześniu, a o dniu mężczyzny to usłyszałam na wykopie, dopiero parę lat temu. Wydaje mi się, że ludzie z moich roczników (198X) i starsi po prostu nie wiedzą, że takie święto stało się ostatnio popularne. W pracbazie nikt o czymś takim jeszcze parę lat temu nie słyszał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Ciekawe czy na dzień mężczyzny coś będzie bo jest on tak celebrowany


@Zales360: To czemu nie odpiszesz na tego mejla z tym pytaniem?


@Chulio: Bo jest białym cuckoldem silnym tylko przez internet xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Zales360: Od podstawówki zawsze świętowało się Dzień Chłopaka i Dzień Kobiet. Dnia Mężczyzn się nie świętowało tak samo jak Dnia Dziewczyn - często nawet nie wiadomo kiedy są te dni. Sama bardziej pamiętam kiedy jest dzień mężczyzn, a dzień dziewczyn nie mam pojęcia. Szkoda, że to tak wygląda, moim zdaniem w młodszych latach można było świętować Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczyny, a później jak już się jest starszym to Dzień Mężczyzn
  • Odpowiedz
Ciekawe czy na dzień mężczyzny coś będzie bo jest on tak celebrowany że nawet nie pamiętam kiedy wypada.


@Zales360: 10 marca. Odpisz z pytaniem, czy 10 marca faceci kończą pracę po 4 h ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz