Wpis z mikrobloga

Wczoraj od 13 miałem silna biegunkę i wymioty, ustąpiły dopiero pol godziny temu. Jestem oszołomiony, odwodniony (co wypije wodę to mija 10 sekund i wymiotuje). W jaki. Najlepszy sposób się nawodnić, bo bolą mnie już nerki i mdleje co chwile. Wiem, ze kroplówka mogłaby postawić mnie na nogi, ale dzwoniłem do szpitala, to powiedzieli, ze takimi bzdetami się nie zajmują.

#choroby #pytanie
  • 68
@JavierDaY: ale z tą herbatą miętową to uważaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Mięta prowokuje jeszcze większe odbijanie, a nawet wymioty. (...) picie jej w zbyt dużych ilościach może mieć działanie przeczyszczające."
@JavierDaY: ja z podobnymi objawami skonczylem w szpitalu na 5 dni. Kroplowki codziennie przez pierwsze 3 bo nie moglem ani jesc ani pic, wszystko lecialo.
Przez covid nie chca ci pomoc, szkoda bo samemu to zgadywanie.

Pij cieple ale nie gorace bo podraznia zoladek. Kup sobie wode jak masz szanse z ph9 bo ma wiecej mineralow a jestes odwodniony.
@JavierDaY współczuję, a co ty się praca przejmujesz. Mnie jak mdli to nie idę do pracy i nawet szef wolnego nie każe brać, bo po prostu nie chce żeby ktoś z jelitowka siedział w biurze. A ty mdlejesz aż, no to wiesz jest niedziela, jak nie sor to idź do punktu świątecznej opieki medycznej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JavierDaY: jakbyś pojechał do szpitala to byś też miał wymioty, biegunkę i odwodnienie tylko zamiast w domu w wygodnym łóżku i na własnym kiblu, to siedziałbyś na SOR na plastikowym krześle 12 godzin i korzystał z publicznego kibla orzyganego przez żula, więc w sumie powinieneś się cieszyć xDD