Wpis z mikrobloga

Wczoraj od 13 miałem silna biegunkę i wymioty, ustąpiły dopiero pol godziny temu. Jestem oszołomiony, odwodniony (co wypije wodę to mija 10 sekund i wymiotuje). W jaki. Najlepszy sposób się nawodnić, bo bolą mnie już nerki i mdleje co chwile. Wiem, ze kroplówka mogłaby postawić mnie na nogi, ale dzwoniłem do szpitala, to powiedzieli, ze takimi bzdetami się nie zajmują.

#choroby #pytanie
  • 68
Wczoraj od 13 miałem silna biegunkę i wymioty, ustąpiły dopiero pol godziny temu. Jestem oszołomiony, odwodniony (co wypije wodę to mija 10 sekund i wymiotuje). W jaki. Najlepszy sposób się nawodnić, bo bolą mnie już nerki i mdleje co chwile. Wiem, ze kroplówka mogłaby postawić mnie na nogi, ale dzwoniłem do szpitala, to powiedzieli, ze takimi bzdetami się nie zajmują.


#choroby #pytanie

Brzmi jak salmonella.
@JavierDaY mordeczko, żyjesz? Mnie w sobotę tak to samo rozłożyło że prawie zemdlałem w kiblu. Nad ranem, gdy powiedziałem żonie że przes pół nocy tylko srałem i nie mam siły na nic to od razu stwierdziła poważne odwodnienie. Kazała wypić Muszyniankę - prawie całą na raz, zjeść 10 tabletek węgla, dała jakieś elektrolity do wypicia i pozwoliła spać przejmując dzieci na praktycznie cały dzień. Na szczęście w niedzielę byłem już jak nowo
@Vladimir_Kotkov: Siemka, zyje. Prawie cały dzień przespałem, wiec teraz nie mogę spać. Bolą mnie tylko nerki, gorączki już nie mam tylko stan podgorączkowy, No i bolą mnie płuca, ale to przez to raczej, ze jestem nałogowym palaczem i nie paliłem od soboty rana, przynajmniej mam nadzieje ze od tego