Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...

źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg

Pobierz
  • 277
@haakenn zanim doczytałem twój post to popatrzyłem na ten obrazek i pomyślałem że chyba niezła ściema na kaloryczności, bo różni się w sumie tylko tym czymś po prawo na dole. Musiałoby się to składać głównie z tłuszczu żeby przy takiej małej różnicy zrobić 200kcal.
I jeszcze te bajgle, z których ten po prawo na dole ma że 2x wiecej tłustego sezamu :)
No cholery to się nie zjeżdża