Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...

źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg

Pobierz
  • 277
@aleksander-sailor: dzięki za słowa otuchy, mam na to luz, mogę się z nimi sądzić nawet o ten hajs :) domyślam się, że temat pudełek nie jedt łatwy, tym bardziej tych budżetowych. Spodziewałem się, że nie będzie to jakość gwiazdek Michelin, ale bez przesady xD
Ja #!$%@?, przerasta was wizyta w spożywczaku i macie trochę za dużo pieniędzy? xD


@MarianoaItaliano: 35-40zł dziennie za 5 posilkow to duzo? i jeszcze nie musisz nigdzie chodzić, tracic czasu na gotowanie itp, wszystko ci przywożą do domu/pracy.

Ja myślałem że na tych pudełkach to jakieś luksusowe cateringi, domowe wypieki, jakiś pasztecik z zająca czy ogóreczek z wolnego wybiegu


no jak weźmiesz taką dietę od Gesslerowej za 200zł dziennie to pewnie
@haakenn: Zamawialem pudelka firm premium, pudelka firm standard i pudelka firm bieda, wszystkie byly obrzydliwe, z tym ze te premium siliły sie na pseudo-fancy-fit i dawaly czesciej jakas breje z jarmuzem i topinamburem a te pudelka bieda sie nie babrały i dawaly mielone z ryzem. Roznica byla taka ze po tych premium mozna bylo dostac gratis sraczke a te biedne mialy makra jak jedzenie z macdonald.
35-40zł dziennie za 5 posilkow to duzo? i jeszcze nie musisz nigdzie chodzić, tracic czasu na gotowanie itp, wszystko ci przywożą do domu/pracy.


@Dolan: Nie wiem jak stawki w PL ale IMHO to w #!$%@? za dużo za takie posiłki, bo tam nie ma w sumie nic konkretnego. Dostawa dostawą, może stąd koszta ale nie najadłbym się tym i nie miałbym pewności czy mi to smakowało w ogóle - należę raczej