Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...

źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg

Pobierz
  • 277
@Orzeech: to już po pierwszym dniu i pierwszym posiku widzę co jest pięć cytując klasyka. Tak jak wczoraj pisałem - chciałem zobaczyć, czy faktycznie warto, czy scam, nie będę oceniał jednoznacznie na chwilę obecną, ale daje mi to do myślenia.
@haakenn: co to jest chryste xDD wyglada jak jedzenie w psychiatryku gdzies w rosji xD
Ale nie przejmuj sie, mialem z 3 podejscia do pudelek, za kazdym razem zaplacilem tone hajsu za jedzenie o smaku gowna, makra z dupy, a po zjedzeniu wszystkich 5 pozycji okolo godziny 15 bylem tak glodny ze i tak musialem dojadac, a te szejki sliwkowe o smaku rzygowin do dzisiaj mi sie snia. Niestety, zeby nie