Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...

źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg

Pobierz
  • 277
@haakenn: Kiedyś zamawiałem w moim #!$%@? za 1850 na dwie osoby z firmy Bazylia Catering, dosłownie tak samo to wyglądało. Teraz za 1560 mi z olsztyna przywożą (prawie 60km dalej) i jest zdecydowanie lepiej zrobione. Niestety dużo firm ma mały obrót więc robią gówno żeby tylko sprzedać i zarobić. Co innego optimal bo tu już pewnie januszostwo bierze górę. Jeśli masz dobrą dietę, zrobioną dokładnie a nie na plus minus to
500g gotowane indyka ma niecałe 60g białka a gdzie te 500g a to co jest w tym pudełku xD


@QWERTYPOL: Wyjaśnij w jaki sposób to policzyłeś bo to co napisałeś bardzo mi się nie zgadza. Załóż, że pierś indyka ma 20g białka na 100 gram