Wpis z mikrobloga

Mój syn (lvl prawie 6) jest zagorzałym fanem Manchesteru City. Kibicuje im pół życia (czyli ze 3 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Pomyślałem sobie, że wspólnie napiszemy list do klubu z prośbą o autografy. Chciałbym do tego podejść naprawdę profesjonalnie, żeby zwiększyć szansę, że odpiszą (wsadzę do koperty jego zdjęcie w koszulce bądź z szalikiem City, list napisze on sam odręcznie po angielsku). Stąd moje pytanie czy może ktoś coś takiego robił? Jak do tego podejść możliwie profesjonalnie żeby nas nie wzięli za zwykłych żebraków? Ktoś coś? #mecz #manchestercity #sport
  • 8
@Winden: jak wyślesz normalny list to masz duże szansę na odpowiedź, ja kiedyś wysyłałem maile z prośbą o gadżety i z tego co pamiętam to dostałem coś z Tottenhamu, proporczyk Admiry Wacker i pocztówkę, przypinkę i katalog znaczków z Wysp Owczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Winden: zbierałem autografy piłkarskie za nastolatka, mam ponad 600 w kolekcji, wszystkie zdobyte po wysłanych listach, więc coś tam mogę pomóc - czy Twój syn ma jakiegoś swojego ulubionego zawodnika? warto zaadresować list do jednego konkretnego zawodnika, do listu dołączyć kilka wywołanych zdjęć w formacie 10x15 - list zaadresowany ogólnie do M. City może skutkować odesłaniem jakichś pierdół, typu zdjęcie zespołu z nadrukowanymi autografami, jakieś stare programy meczowe, przypinka itd. -