Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne:

szczerze nie znasz naszej relacji i tego dlaczego jej nie szanuje, więc nie powinieneś mnie atakować, bo ja na pewno nie zamierzam nazywać ja matką, bo na to nie zasługuje.


ale do tego jak wydaje swoje pieniądze to się można #!$%@?ć. Też bym zamawiał katering jak bym nie miał siły robić a jeść trzeba. Szkoda strzępić ryja
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Pracując kilka lat temu jako kierownik w jednej z sieci piekarni, otrzymałem mail ze skargą na cenę naszych bułek żytnich. Klient rozpisał się w nim, że przeprowadził "badania" z której wyszło mu, że z kilograma mąki żytniej za 5zł i przy wadze bułki 60g to wychodzi mu jak nic ok 30gr za bułkę, a my sprzedajemy jedną za "wygórowaną" cenę 70gr. Oczywiście woda, drożdze, piece, lokale, pracownicy, pojazdy i paliwo
Już nie wspomnę że op nie liczy, że ktoś to musiał przygotować i wszystkich innych czynników, bierze tylko pod uwagę wagę pieprzonego ogórka w Biedronce (°°
@KondominiumKatoSocjalistyczne: foodcost 20%, niezły poziom, ale daje w normie. A teraz policz, że trzeba to przywieźć, zapłacić za opakowanie, dostarczenie, opłacić wynagrodzenia, zus etc. Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje zrobienie kuchni z czystym i brudnym obiegiem, którą odbierze sanepid? Nie wiesz, ale ja wiem bo ostatnio taką robiłem, minimum 40 koła.
Skoro to jest taki dobry biznes to załóż taki albo gotuj matce w domu. Niech Ci płaci 30 za posiłek,