Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne No ale to chyba każdy rozumie, że taniej będzie samemu gotować. Raczej nikt nie kupuje tych cateringow bo się bardziej opłaca finansowo, tylko płacą za wygodę, za to, że nie muszą poświęcać czas na wymyślanie posiłku, robienie zakupowy i gotowanie. W dodatku mają policzone kalorię i jakaś różnorodność. W dodatku jak ktoś np żyje sam i gotuje dla jednej osoby to akurat może się nawet bardziej opłacać.
@KondominiumKatoSocjalistyczne: No ja tam nie wiem, u mnie w cateringu pudełkowym mam ok. 15-17 zł za posiłek. Nie czuję, żebym jakoś mocno przepłacał. Wydaję miesięcznie mniej więcej tyle samo co na zakupy wcześniej (różnica to chyba +200 zł), a nie czuję się ociężały po żadnym z posiłków, mam więcej energii i nie marnuję w końcu czasu na stanie przy garach, zastanawianie się co zjem i jeżdżenie do sklepu żeby zrobić te
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Świetna kalkulacja, 6 minut, już to widzę jak zrobisz te wszystkie stosunkowo proste posiłki w 6 minut. A kupić składniki i wyjąć na blat, posprzątać po pracy to samo się zrobi. Tak, wiem ze oni robią hurtowo, ale nie zmienia to faktu, że zaniżyłeś czasy kilkukrotnie.

Ale z ogólną tezą się zgodze, diety pudełkowe są stosunkowo drogie, ale nie można się spodziewać, że ktoś będzie prowadził firmę charytatywnie i sprzedawał