Wpis z mikrobloga

@vipe: @mrowed: jakiś update co to tej agencji? Violeta G. po raz kolejny składa tę samą ofertę do jakichś instytucji UE, byliście na rozmowie może?, legit?

taguję #programowanie, #pracait żeby zaktualizować temat, może ktoś z Mikrów czy Mirabelek był na rozmowie a może jest zatrudniony przez tę agencję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mr_car: Do mnie uderzają od czasu do czasu. Raz z nimi rozmawiałem dłużej telefonicznie i brzmiało to dość legitnie, natomiast podesłali tyle formularzy do wypełnienia, że uznałem to za pierwsze zadanie kwalifikujące, które zdecydowałem się oblać, bo doszedłem do wniosku, że to tylko przedsmak biurokracji, która czekała by mnie później.

No i w sumie jak trzeba tyle danych w formularzach podawać, to znowu nie wiadomo na ile to legitne...
  • Odpowiedz
@mr_car: ja też odpuściłem. Z resztą jak już "pandemia się skończyła" to chcą żeby przeprowadzić się do tej Brukseli czy gdzie to tam jest i tam firmę zakładać
  • Odpowiedz
@mrowed: mają 2.5 k euro kary jeśli przerwiesz proces. Mówią że niby jak dostaniesz ofertę i nie przyjmiesz. Ale pisze co innego "discontinue" - nie wiem kto w to wejdzie. Może na tym zarabuaja? :)
  • Odpowiedz