Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Alkreni: Ogólnie kosztuje normalnie jakieś 100zł ale wyrwałem go na kuponie na 10 dolarów, po tym jak zakupiłem podbił cenę tego jednego modelu o 2 dolary, chyba po to żeby mu się jakkolwiek opłaciło wysyłanie tego w przyszłości xD

@mojnicknawykopie: Tylko co mam z nim zrobić, i w czym, bo w sumie dysponuję tylko laptopami i powolnym usb → sata 2.5 kablem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XkemotX: "Tylko co mam z nim zrobić, i w czym" otworzyć na stole? To nie jest talerzowy HDD, nie musi mieć próżni :) obejrzysz sobie co tam siedzi i jakie kości są użyte.
  • Odpowiedz
@XkemotX: To się niczym nie różni od Goodram, adata, crucial tych najtańszych za 120-150zł.
Twój dysk co kupiłeś też ma najtańszy kontroler Phision. Różnić się mogą kościami pamięci.

Największy ból tych dysków jest taki, że losowo #!$%@? się firmware tego kontrolera. Dlatego jako dysk na ważne dane lepiej mieć kopie zapasową na starym HDD.
Jak to dysk na gry itd. to tylko zapisy gry save-y zapisać w chmurze i tyle.

Jak
  • Odpowiedz
@XkemotX: Chyba Realtek był jeszcze bardziej budżetowy od tych #!$%@? phisionów.
XD generalnie to za taką cenę idealny.
Na ruskich forach piszą, że chińczyk rucha w dupsko i sprzedaje 256GB a naprawdę jest 128.
Później jak wgrasz więcej jak 128gb to się zawiesza dysk. U ciebie kości 2x64GB więc masz prawilnie nie oszukany.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@wonsztibijski No za 20zł bezgłośne 128gb w prędkości niskobudżetowego SSD jak najbardziej mi pasuje. Dziwię się że w ogóle się włączył XD

aktualnie go h2testw traktuję, jednak przez mój równie dobrej jakości adapter usb → sata, więc zapisuje się 27mb/s xDDD

godzina do końca
  • Odpowiedz