Wpis z mikrobloga

Trzymajcie za mnie kciuki Mirki, jutro zaczynam nową pracę w dużym korpo, a że syndrom oszusta i fobia społeczna mocno, to zaczynam powoli dostawać ataku paniki... Co jeśli sobie nie poradzę? Jeśli okaże się, że to co "umiem" jest nic nie warte i będzie jedno wielkie rozczarowanie? Albo nie będę w stanie zbudować żadnej relacji?
Chyba szykuje się nieprzespana nocka (,)
#pracbaza #korpo #korposwiat #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 17
@fraszka_lubaszka Co Ci mogę powiedzieć... Też jutro zaczynam w dużym korpo, z tym że już kolejnym. Myślę że jak to bywa w wypadku nowych pracowników zwłaszcza jeśli zaczynasz jako junior to dostaniesz czas na naukę i przy okazji adaptację. Jak już się dostałaś to najtrudniejsze za Tobą, zobaczysz ()
@fraszka_lubaszka: jeżeli się okaże, że nic nie umiesz, to oni mają problem, że słabo przeprowadzili rekrutację, skoro nie zauważyli tego wcześniej :)
Jeżeli nie kłamałaś na rozmowie, to wyluzuj, zdecydowali że twoje umiejętności są odpowiednie. Martw się lepiej, czy oni będą tobie odpowiadać i czy się sama nie rozczarujesz - to są twoje problemy.
@4833478: Nie ukrywam, że jestem lekko podłamana jak potrafili skomplikować nawet tak prostą czynność jak logowanie się do systemu. Takie 200% korpo w korpo, zobaczymy jak będzie, kiedy zacznę faktycznie robić swoją robotę ()