Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, mircy, nie wiem co robić.
Różowa dała mi ultimatum - ślub w ciągu roku, albo się rozstajemy. Decyzję mam podjąć w ciągu kilku najbliższych dni.

3 lata razem, ja lvl 24, ona 27
Wiadomo, kocham ją i wszystko, ale nie jestem w stanie podjąć decyzji na całe życie jak dopiero co je zacząłem.
Argumentuje to, że skoro ja kocham to w ogóle ja powinienem wychodzić z taką inicjatywą, powinienem do tego dążyć za wszelką cenę.
Jestem gościem, który dużo #!$%@? związków w życiu widział, w tym moich rodziców. Wydaje mi się, że to zły pomysł podejmować taką decyzję znając się 3 lata, gdy mówimy o całym życiu.

Był ktoś w takiejś sytuacji? Docenię co macie do powiedzenia

#slub #zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #feels #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60998d0cfe0977000b8aecc5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 106
  • Odpowiedz
czemu ma traktować kobietę jak podczłowieka ?


@r5678: nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A serio to moim zdaniem można całe życie szukać kobiet co będą myśleć i komunikować się jak mężczyźni, będą logiczne i racjonalne albo pogodzić się z tym, że kobiety są inne. Np. kobiety lubią rozmawiać o swoich problemach dla samej potrzeby wygadania się - możesz za każdym razem jak zaczyna
  • Odpowiedz
  • 2
Ty masz 24, ona 27. Dla niej to już ostatnii dzwon. Ty masz jeszcze czas, w wieku 24 spokojnie wyrywasz 18-20lvl. Za dziesięć lat twoja obecna będzie przed 40stka, Ty nawet nie 35. W wieku 35 lat idealny target to dziewczyna 25-27lvl. Czyli - bierzesz stara dupę i ona dobrze to wie. Jesteś gotowy na taką decyzję? Co będzie za 10- 20 lat?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może zagranie z dupy, ale staram się zrozumieć co kierowało Twoją dziewczyną. Niezależnie od tego jak traumatyczne ma się przeżycia z domu, większość ludzi zazwyczaj dąży do założenia rodziny. W pewnym wieku u człowieka w jakikolwiek sposób planującego swoją przyszłość pojawiają się przemyślenia na temat partnera w stylu „to jest osoba, z którą chcę się zestarzeć”. Jeśli masz co do tego wątpliwości - nie ma w tym nic złego, jesteś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdybyś ją naprawdę kochał to nie miałbyś wątpliwości. A gdyby ona ciebie to wtedy nie odchodziłaby od ciebie z powodu braku ślubu.

Ale generalnie, jako MGTOW muszę przyznać że ślub to na 90% zła decyzja. W twoim wypadku, na 99%.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jestem z moją 12 lat bez ślubu i jakoś daliśmy radę, ślub to tylko papierek, albo jesteście razem albo nie, jak Ci dziewczyna wyskakuje z jakimś ultimatum to już się powinna zapalić lampka ostrzegawcza.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem podobny wybór, tyle że przeprowadzka bliżej, bo było trochę odległości. Początkowo do jej rodziców z opcją zbudowania własnego domu (realną). To była nasza przedostatnia rozmowa.
Kusiło, ale kolidowało z moimi planami. Wczuj się w tę rolę. Ślub niczego nie zmienia i parcie na niego jest podejrzane. Ja to odbieram jak bezpiecznik i stabilny grunt dla małpy skaczącej po gałęziach. Ostatnia chwila by wziąć Ciebie na stałe lub zacząć szybko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Staż macie wystarczający by się poznać i podjąć taką decyzję, ale stawienie Ci ultimatum to patologia, i zastanów się czy chcesz brać ślub z kimś kto traktuje Cię w ten sposób. Teraz szantażuje Cię rozstaniem żebyś wziął z nią ślub, a co będzie dalej? Chcesz być tak przez resztę życia przez partnerkę traktowany? Jakbym od różowej usłyszał takie ultimatum to bym się nigdy na ten ślub nie zdecydował, bo co
  • Odpowiedz