Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak kobieta ma niskie libido to facet ma sie od niej odwalić, uszanować jej decyzje, przestać traktować ją jak obiekt seksualny, dorosnąć i nie zachowywać sie jak napalony nastolatek, stupki pomasować, w domu posprzątać, z dziecmi wyjsc na spacer bla bla bla..

A jak facet woli sobie na luzie zjechać na recznym zamiast zaspokajac fantazje swojej niewyżytej partnerki to trzeba iść na terapie, rozmawiać, "naprawiać go", wywierać presje psychiczną przez kupowanie strojów i gadżetów (patrz jak ja sie staram, doceń to!) oraz szantażować emicjonalnie, ewentualnie rzucić, bo ewidentnie jest z nim coś nie tak?

Czemu facetom odmawia sie prawa do limitowania ilosci seksu w związku tak jak to nierzadko robią kobiety?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
Tranzystor_IGBT - Dlaczego jak kobieta ma niskie libido to facet ma sie od niej odwal...

źródło: comment_1620901866thXulYla0KDJVO9dvGDlQZ.jpg

Pobierz
  • 68
@Tranzystor_IGBT: xD? Jak laska ma problemy tego typu, to tez powinna iść na terapie. To ona ma go zachęcić jakimś fatałaszkiem, przywitać go rano (wiadomo jak) i inicjować seks. Nikt tam nie napisał, że to ON ma coś robić. Jak ja akurat mam spadek libido, to tez skacze wokół mnie mój facet, a jak widze to u niego, to robie to samo w jego stronę. Nikt nie każe, by facet zajął